Tunel foliowy dla ogrodników Mini 8,75x0,8m

Tunel foliowy mini 8,75x0,8
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 21163) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
8,75 m 2,5 m 3,75 m 5 m 6,25 m 7,5 m 10 m
Zadaniem tunelu foliowego jest zapewnienie właściwej gospodarki wodnej, poprawa warunków do rozwoju roślin oraz ochrona roślin przed szkodliwym wpływem waruków atmosferycznych. Tunel foliowy dla ogrodników mini spełnia wszystkie te wymo... pełny opis
389 zł
+ dostawa 20 zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21163

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 7
Kolor biały
Długość [cm] 875
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Opis produktu

Zadaniem tunelu foliowego jest zapewnienie właściwej gospodarki wodnej, poprawa warunków do rozwoju roślin oraz ochrona roślin przed szkodliwym wpływem waruków atmosferycznych. Tunel foliowy dla ogrodników mini spełnia wszystkie te wymogi. W połączeniu z odpowiednią pielęgnacją przyspieszy i zwiększy plonowanie. 

Tunel foliowy dla ogrodników mini 8,75x0,8

Tunel o powierzchni 7m2 jest pokryty transparentną folią UV2, która utrzymuje wewnątrz tunelu temperaturę  wyższą niż na zewnątrz. Uchroni to rośliny przed przymrozkami i zapewni im odpowiednią termoizolację. Folia o przepuszczalności wynoszącej 95% zapewni roślinom optymalną ilość nasłonecznienia oraz ochroni je przed niskimi i wysokimi temperaturami, ulewnymi deszczami, silnymi wiatrami, czy szkodami wyrządzanymi przez ptaki i inne zwierzęta.

Tunel foliowy mini 8,75x0,8

Stalowe rurki, które stanowią podstawę stelażu poddano procesowi cynkowania ogniowego, co zapewniło im odporność na korodowanie zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Średnica rurek to 18 mm, a ich grubość to 1 mm. Całość gwarantuje niezwykłą wytrzymałość tunelu i dzięki temu w okresie zimowym nie ma konieczności demontażu konstrukcji. Należy jedynie pamiętać o zdjęciu folii, osuszeniu jej i przechowywaniu w zadaszonym miejscu. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel PTF 875

  • Długość: 8,75m
  • Wysokość: 0,8m
  • Szerokość: 0,8m
  • Powierzchnia użytkowa: 7m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 18 mm
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 7
Kolor biały
Długość [cm] 875
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.