Tunel szklarniowy 2x2,2 m

(kod: 15748) Produkt wyprodukowany w Polsce Lemar
349 zł 299 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 48h
 • kod: 15748

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 220
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 4,4
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie suwak
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 220
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Opis produktu

Tunel szklarniowy to idealne rozwiązanie dla ochrony przydomowych upraw. Dzięki niewielkim rozmiarom konstrukcję można postawić niemal na każdej działce! Mierzy on 2m długości i 2,2m szerokości, co daje 4,4m2 do wykorzystania. Po tej przestrzenie możemy się poruszać bezproblemowo dzięki wysokości tunelu foliowego, która wynosi 1,9m. Prezentuje się on szczególnie ładnie, gdy dobudujemy do niego elegancki chodnik tak, jak wielu z naszych klientów.

Tunel szklarniowy 3x2,2 m front

Przydomowy tunel ogrodowy wykonany jest specjalnych rurek PCV o średnicy 32mm. Są one niezwykle lekkie, a zarazem elastyczne i wytrzymałe. Ponieważ nie są wykonane z metalu, są odporne na korozję. Dzięki temu tunel można przenosić bez potrzeby demontażu, co jest niezwykle wygodne. Zaleca się jednak, by konstrukcja stała w pobliżu domu, krzewu lub drzewa. Specjalne szpilki metalowe umożliwiają przymocowanie do podłoża, co zwiększa stabilność i trwałość. Po obu stronach tunelu foliowego znajduje się zamek błyskawiczny, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do środka. Suwak wykonany jest z plastiku, więc nie ulega korozji. Umożliwia to także dogodną wentylację wnętrza oraz regulację temperatury i wilgotności.

Tunel szklarniowy 3x2,2 m rozsunięty

W tunelu szklarniowym konstrukcja pokryta jest wysokiej jakośći folią trójwartswową UV4, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o tunelach foliowych. Dzięki trójwarstowej budowie świetnie izoluje, świetnie przepuszcza światło, jest elastyczna, a zarazem wytrzymała. Niegroźny jest waitr, czy deszcz, czy nadmiar promieniowania UV. Zaleca się jednak zdejmować folię z tunelu foliowego w razie bardzo trudnych warunków pogodowych takich, jak bardzo silne powiewy wiatru. Przeznaczona jest do korzystania przez cztery sezony rozumiane jako wiosna lub jesień. Użytkowanie w zimę grozi poważnymi uszkodzeniami.

Zamawiając Tunel szklarniowy 2x2,2 m otrzymują Państwo:

 • komplet rurek do budowy konstrukcji stelaża - każda rurka jest opisana zgodnie z jej przeznaczeniem
 • komplet łączników, trójników i innych kształtek do łączenia poszczególnych elementów
 • komplet spinek do folii do jej mocowania do rurek
 • komplet szpilek montażowych do przytwierdzenia tunelu do podłoża
 • komplet folii - podzielony na 3 części w celu ułatwienia montażu - część główna, dwie części frontowe
 • instrukcję montażu w języku polskim z kluczowymi ilustracjami

Wymiary elementów zestawu:

Tunel szklarniowy Bv2 schemat

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 220
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 4,4
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie suwak
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 220
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Dostawa i montaż mebli:

Produkt wysyłany jest poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Tunel szklarniowy 2x2,2 m przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Proces ten jest szybki i prosty dzięki załączonej istrukcji w polskiej wersji językowej.

Przebieg procesu montażu:

Tunel foliowy montaż Tunel ogrodowy montaż Tunel ogrodniczy montaż Tunel foliowy montaż frontów Tunel foliowy montaż płacht głównych Tunel szklarniowy po montażu

Instrukcja pokazuje poszczególne etapy montażu tunelu. Wszystkie rurki znajdujące się w zestawie są opisane, co znacznie ułatwia proces. W pierwszej kolejności należy zmontować ramę tunelu, która znajduje się przy podłożu, a potem wszystkie pionowe konstrukcje razem z poprzeczkami. Montaż elementów umożliwiają kształtki dołączone do paczki. Całą konstrukcję należy przymocować do podłożą za pomocą specjalnych metalowych szpilek. Montaż folii to bardzo ważny moment, gdyż od niego zależy trawłość tunelu. Folia podzielona jest na 3 części. Najpierw montuje się płaty frontowe, dopiero potem część główną. Folię należy dokładnie naciągnąć i wkopać w ziemię. Do rurek montuje się ją za pomocą spinek dostarczanych w zestawie w dużych ilościach. Dodatkowo folię należy przywiązać do wgrzanych fabrycznie sznurków, które znajdują się po wewnętrznej stronie.

Instrukcja montażu tunelu foliowego 2x2.2m

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczna gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
3 opinie
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Łukasz

  Bardzo dobry produkt. Szybki w montażu nawet przez jedną osobę. Profesjonalne wykonanie, wszystkie elementy pasują do siebie idealnie.

 • Małgorzata

  Szybka dostawa, bezpiecznie zapakowane...polecam. :-D

 • Monika

  Tunel solidny,a jednocześnie lekka konstrukcja. W załączeniu jest komplet gwoździ, ale dla mnie wygodniejszym rozwiązaniem było użycie wkrętów.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×