W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Tunel szklarniowy 3x2,2 m

(kod: 15749) Produkt wyprodukowany w Polsce Lemar
379 zł

Produkt niedostępny

kod: 15749

Opis produktu

Szklarniowy tunel z rur PCV to produkt, który docenią nawet osoby nieznające się na ogrodnictwie. Dzięki niewielkim wymiarom i łatwym montażu, korzystanie z niego nie sprawi większych problemów. 6,6 m2 powierzchni użytkowej zamyka się w 3m długości i 2,2m szerokośći. Poruszanie wewnątrz ułatwia wysoko zamieszczony sufit na wysokośći 190cm.

Szklarniowy tunel z rur PCV od frontu

Konstrukcja z rurek PCV o średnicy 32mm nadaje tunelowi ogrodowemu elastyczności i wytrzymałości. Ponieważ nie został on zrobiony z metalu, jest odporny na korozję i wyjątkowo lekki. Daje to możliwość przestawiania całej konstrukcji bez potrzeby demontażu. Zalecane jest jednak umieszczenie konstrukcji w pobliżu zabudowań, krzewu lub drzewa. Trwałość konstrukcji zwiększają szpilki metalowe, które przymocowują cały tunel foliowy do podłoża. Otwieranie następuje poprzez zamek błyskawiczny umieszczony z obu stron. Suwak wykonany jest z plastiku, więc nie ulega korozji. Dzięki temu mamy możliwość wentylacji wnętrza, a co za tym idzie regulacji temperatury i wilgotności.

Szklarniowy tunel z rozsuniętym zamkiem

Folia, która pokrywa konstrukcję szklarniowego tunelu z rur PCV, to specjalnie zaprojektowana trójwarstwowa folia UV4. Dzięki trzem warstwom zapewnia świetną izolację i przepuszczanie światła, jest elastyczna, a zarazem wytrzymała i trwała. Trzeba jednak zwrócić uwagę na bardzo trudne warunki pogodowe takie, jak wichury, gdyż mogą one uszkodzić całę konstrukcję foliaka PCV. Folia przeznaczona jest do korzystania przez cztery sezony, co rozumiemy jako wiosnę lub jesień. Na zimę folię należy zdjąć.

Zamawiając Tunel szklarniowy 3x2,2 m otrzymują Państwo:

 • komplet rurek do budowy konstrukcji stelaża - każda rurka jest opisana zgodnie z jej przeznaczeniem
 • komplet łączników, trójników i innych kształtek do łączenia poszczególnych elementów
 • komplet spinek do folii do jej mocowania do rurek
 • komplet szpilek montażowych do przytwierdzenia tunelu do podłoża
 • komplet folii - podzielony na 3 części w celu ułatwienia montażu - część główna, dwie części frontowe
 • instrukcję montażu w języku polskim z kluczowymi ilustracjami

Wymiary elementów zestawu:

Tunel szklarniowy Bv3 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa szklarniowego tunelu z rur PCV przebiega z pomocą firmy kurierskiej, która wysyła ubezpieczoną paczkę. Montaż jest szybki i prosty. Należy go przeprowadzić samodzielnie według załączonej instrukcji.

Przebieg procesu montażu:

Tunel foliowy montaż Tunel ogrodowy montaż Tunel ogrodniczy montaż Tunel foliowy montaż frontów Tunel foliowy montaż płacht głównych Tunel szklarniowy po montażu

Poszczególne etapy według instrukcji odbywają się w szybki i uporządkowany sposób, ponieważ każdy element jest opisany. Najpierw należy zmontować dolną część szkieletu PCV tunelu foliowego, a następnie części pionowe razem z poprzeczkami. Wszystko łączy się ze sobą za pomocą kształtek, a następnie mocuje do podłoże metalowymi szpilkami dołączonymi do zestawu. Przy nakładaniu folii należy się dodatkowo skupić, ponieważ niewłaściwie naciągnięta może się uszkodzić podczas korzystania. Podzielona jest ona na 3 części. Pierwsze w kolejności montuje się płaty frontowe, a dopiero potem płatę główną. Folię należy starannie wkopać w ziemię, przypiąć do rurek za pomocą dołączonych spinek, a potem przywiązać do fabrycznie wgrzanych sznurków znajdujących się wewnątrz.

Instrukcja montażu tunelu foliowego 3x2.2m

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczna gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.85
13 opinii
5
11
4
2
3
0
2
0
1
0
 • władysława

  produkt zgodny z opisem, wysyłka bardzo szybko i sprawnie. Żadnych negatywnych uwag.

 • Olek

  Towar dostarczono terminowo, jakość dobra, łatwy montaż, wytrzymał pierwsze fichury. Polecam innym.

 • beata

  jestem zadowolona z zakupu,a opinie pelna bede mogla przedstawic po pierwszym sezonie uzytkowania

 • Daniel

  Jestem zadowolony z zamówienia i produktu. Przesyłka na czas :-)
  Pozdrawiam z Wejherowa :-)

 • Janina

  Produkt zgodny z opisem, godny polecenia :) Szybka wysyłka POLECAM!!!!!!!!

 • Kasia

  Tunel super dziekuje teraz czekamy na pyszna papryczkę

 • Gosia

  Jestem bardzo zadowolna z zakupu tunelu foliowego. Paczkę otrzymałam w ciągu dwóch dni. Montaż bardzo prosty, dobrze opisane poszczególne etapy montażu. Całość solidnie wykonana z dobrych materiałów. Polecam.

 • Justyna Kaczmarczyk

  Zakup w pełni spełnił moje oczekiwania wart swojej ceny. Szybka obsługa.

 • Wacław

  Tunel spełnia moje oczekiwania. Szybka dostawa.Przyjemna obsługa .Sklep godny polecenia.

 • Andrzej

  tunel ok.może tylko za krótkie szpilki.

 • Krzysztof

  Kupiony tunel foliowy spełnia moje oczekiwania , mógłbym tylko zasugerować , aby mocowanie konstrukcji do ziemi dokonywać innymi szpilkami niż dołączone do zestawu. Szpilki w/g mnie , aby były skuteczne zwłaszcza przy wietrze , powinny być znacznie dłuższe lub zrobione na wzór śledzi namiotowych.Poza tym nie mam zastrzeżeń i jestem z zakupu zadowolony.

 • szatek1973

  Bardzo jestem zadowolony a tunel super.

 • 19494

  Operacja zakupu bez uwag.Towar sprawdzi sie w uzytkowaniu.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×