Wiata samochodowa z drewna Krokus

(kod: 21855) Megiw 4 Garden
1 800 zł 1 449 zł + dostawa 219 zł

Kup na raty: 20 x 83,40zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21855

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 250
Szerokość [cm] 300
Głębokość [cm] 500
Materiał drewno

Opis produktu

Niedroga, solidna wiata samochodowa o prostej konstrukcji uchroni samochód przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Zadaszenie miejsca postojowego będzie piękną ozdobą każdego ogrodu. Może również służyć do zagospodarowania miejsca wypoczynku lub spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

Wiata samochodowa z drewna Krokus

Wiata Krokus została wykonana z wysokiej jakości drewna świerkowego. Całość opiera się na sześciu słupach kotwionych do podłoża i wzmocnionych zastrzałami. Garaż ma 300 cm szerokości, 500 cm głębokości oraz 250 cm wysokości, zapewnia to odpowiednią ilość miejsca na zaparkowanie jednego pojazdu. 

Wiata samochodowa Krokus posiada jednospadowy dach pokryty profilowanymi panelami PVC, które charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością na uderzenia. Panele chronią przed promieniowaniem UV. Zapobiega to żółknięciu dachu. Panele chronią przed wiatrem, deszczem, gradem oraz wytrzmują duże obciążenie śniegiem. Drewniane elementy kontrukcji zaimpregnowano. Drewno po impregnacji staje się odporne na działanie szkodników, grzybów i wilgoci. 

Wiata samochodowa z drewna Krokus

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.

Postawienie garażu Krokus nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w dwóch wariantach rozmiarowych.

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Krokus - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 250 cm
 • szerokość: 300 cm
 • głębokość: 500 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 268 cm
 • głębokość: 389 cm
 • wysokość: 213 cm

Grubość belki:

 • 90mm

Montaż:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: profilowana płyta PVC

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 250
Szerokość [cm] 300
Głębokość [cm] 500
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Produkt do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×