Witryna Snow SNWV521 Forte

(kod: 32310) ForteSnow
999 zł 850 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 42,46zł

  • Wysyłka w 7 do 10 dni
  • kod: 32310

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 154
Szerokość [cm] 101
Głębokość [cm] 41
Kolor biały
Ilość półek 4
Materiał płyta laminowana
Wykończenie matowe

Opis produktu

Biała witryna o geometrycznej formie i szerokich ramach. Witryna Snow posiada 154cm wysokości, 101cm szerokości oraz 41cm głębokości. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Witryna Snow wykonana została z wysokiej jakości płyty meblowej wykończonej w białym macie. Uchwyty oraz nóżki witryny są chromowane. Witryna wyposażona jest w dwie pary drzwiczek - szklane oraz pełne. W szafce znajdują się pojemne półki. Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia - niebieskie światło we wnętrzu podkreśla linię szklanych półek (Oświetlenie LED 3-punktowe Forte)

Witryna Snow

Kod produktu: SNWV712-C50

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 154
Szerokość [cm] 101
Głębokość [cm] 41
Kolor biały
Ilość półek 4
Materiał płyta laminowana
Wykończenie matowe

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Snow

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×