FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - SPRAWDŹ ->

FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - SPRAWDŹ ->

Żeliwne krzesła ogrodowe Restor Deluxe

(kod: 15833) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
299 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15833

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 40
Szerokość [cm] 48
Wysokość [cm] 85
Kolor brązowy
Materiał drewno
Stelaż żeliwny
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie brak
Struktura płaska

Opis produktu

Żeliwne krzesła ogrodowe Restor to świetne siedziska dla osób, które szukają mebli trwałych i eleganckich. Sprawdzą się nie tylko w ogródku piwnym, restauracji, czy w ogrodzie, ale także na tarasie. Dzięki żeliwnej konstrukcji krzesło jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Żeliwne krzesło Restor

Żeliwna konstrukcja formowana jest fabrycznie, dzięki czemu pozbawiona jest niedoskonałości i jest bardzo powtarzalna w każdym modelu. Żeliwne krzesła ogrodowe malowane są proszkowo na czarny kolor, dzięki czemu farba leży równo i szczelnie chroni żeliwo przed korozją przez wiele lat. Technologia malowania proszkowego jest niedostępna w tańszych modelach.

Siedzisko żeliwnego krzesła ogrodowego Restor

Deski żeliwnych krzeseł ogrodowych wykonane zostały z drewna olchowego. Jest ono szczególnie odporne na trudne warunki atmosferyczne. Ostre krawędzie zostały frezowane w celu usunięcia kantów i zaokrąglenia, a same deski heblowane. Zostały zaimpregnowane metodą zanurzeniową oraz dwukrotnie pomalowane lakierem w kolorze teak.

Krzesło pasuje idealnie do zestawów Restor. Dla wielbicieli mebli ogrodowych polecamy zestaw ze stolikiem o średnicy 100cm, a dla właścicieli restauracji i tych, którzy cenią sobie bardziej kompaktowy rozmiar stworzono także zestaw ze stolikiem o średnicy 80cm.

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele drewniane, meble ogrodowe drewniane, fotele żeliwne, meble ogrodowe żeliwne, krzesła ogrodowe metalowe, meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Żeliwne krzesło ogrodowe Restor wymiary

  • Długość: 48cm
  • Wysokość siedziska: 41cm
  • Głębokość: 40cm
  • Wysokość oparcia: 85cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 40
Szerokość [cm] 48
Wysokość [cm] 85
Kolor brązowy
Materiał drewno
Stelaż żeliwny
Oparcie Tak
Poduszki w zestawie brak
Struktura płaska

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej do samodzielnego montażu. Należy przykręcić deski do nóg żeilwnych. Wszystkie otwory w deskach są już nawiercone, a niezbędne śruby znajdują się w opakowaniu. 

Gwarancja:

Krzesła objęte są 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka plastikowa na krzesła ogrodowe ławki ogrodowe żeliwne producent ławki ogrodowe żeliwne chińskie ławeczki ogrodowe żeliwne nogi do ławki ogrodowe żeliwne meble ogrodowe stolik i dwa krzesła

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x