Zestaw ogrodowy królewski Filip

(kod: 05830) Produkt wyprodukowany w Polsce
Komplet Mebli Ogrodowych królewski FILIP W skład zestawu wchodzą dwie ławki bez podłokietników oraz stół prostokątny. Meble ulokowane są na solidnych żeliwnych odlewach. Deski z drewna olchowego , polerowane i frezowane. Bardzo w... pełny opis
1 299 zł
+ dostawa 99 zł
Kup na raty: 20 x 69,90zł
Wysyłka do 5 dni
kod: 05830

Kluczowe parametry:

Ilość miejsc siedzących sześć
Stół prostokątny
Długość stołu [cm] 150
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 70

Opis produktu

Komplet Mebli Ogrodowych królewski FILIP

W skład zestawu wchodzą dwie ławki bez podłokietników oraz stół prostokątny. Meble ulokowane są na solidnych żeliwnych odlewach. Deski z drewna olchowego, polerowane i frezowane. Bardzo wytrzymałe i grube. Mają aż 3 cm grubości Pokryte są dwukrotnie impregnatem zawierającym wosk, który nadaje deskom orzechowy kolor.

Blat stołu dodatkowo wzmocniony przez stalową ramę oraz poprzeczne deski wzmacnijące nogi stołu. Blat wysyłamy w całości!

Do zestawu dołączone są dwa płaskowniki wzmacniające ławkę, montuje się je na środku ławki do jej siedziska, dzięki czemu wzmociona jest jej konstrukcja.

Zestaw obejmuje stół + 2 ławki bez podłokietników.

Uwaga: czas oczekiwania na ławki o długości 180cm, to minimum 4 tygodnie.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe żeliwne

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławki ogrodowej:

  • szerokość: 150 cm
  • głębokość: 41 cm
  • wysokość: 75 cm
  • wysokość siedziska: 41 cm
  • Waga 1 odlewu nogi to 7,5 kg
  • Waga ławki ok. 28 kg

Wymiary stołu:

  • szerokość: 70 cm
  • długość: 150 cm
  • wysokość: 70 cm
  • waga stołu ok. 40 kg

Kluczowe parametry:

Ilość miejsc siedzących sześć
Stół prostokątny
Długość stołu [cm] 150
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 70

Dostawa i montaż mebli:

Produkt jest do samodzielnego montażu. Złożenie zestawu jest bardzo łatwe, ponieważ na elementach żeliwnych znajdują się odpowiednie miejsca na wktęty do drewna. Wkręty i płaskowniki otrzymują Państwo w komplecie. Nie trzeba wcześniej nawiercać otworów w deskach. Wkręty mocuje się bezpośrednio wkręcając je w drewno. Pomocna będzie wkrętarka/wiertarka z końcówką klucza nasadowego 10 mm.

Jeśli poszukują Państwo zestawu o tej samej funkcjonalności, ale łatwiejszego w montażu (nawiercone otwory) polecamy zestaw żeliwny Faktor.

Produkt dostarczany jest na palecie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.