Zestaw ogrodowy królewski Filip

(kod: 05830) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 299 zł + dostawa 99 zł

Kup na raty: 20 x 69,90zł

 • Wysyłka do 5 dni
 • kod: 05830

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Ilość miejsc siedzących sześć
Stół prostokątny
Długość stołu [cm] 150
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 70

Opis produktu

Komplet Mebli Ogrodowych królewski FILIP

W skład zestawu wchodzą dwie ławki bez podłokietników oraz stół prostokątny. Meble ulokowane są na solidnych żeliwnych odlewach. Deski z drewna olchowego, polerowane i frezowane. Bardzo wytrzymałe i grube. Mają aż 3 cm grubości Pokryte są dwukrotnie impregnatem zawierającym wosk, który nadaje deskom orzechowy kolor.

Blat stołu dodatkowo wzmocniony przez stalową ramę oraz poprzeczne deski wzmacnijące nogi stołu. Blat wysyłamy w całości!

Do zestawu dołączone są dwa płaskowniki wzmacniające ławkę, montuje się je na środku ławki do jej siedziska, dzięki czemu wzmociona jest jej konstrukcja.

Zestaw obejmuje stół + 2 ławki bez podłokietników.

Uwaga: czas oczekiwania na ławki o długości 180cm, to minimum 4 tygodnie.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe żeliwne

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławki ogrodowej:

 • szerokość: 150 cm
 • głębokość: 41 cm
 • wysokość: 75 cm
 • wysokość siedziska: 41 cm
 • Waga 1 odlewu nogi to 7,5 kg
 • Waga ławki ok. 28 kg

Wymiary stołu:

 • szerokość: 70 cm
 • długość: 150 cm
 • wysokość: 70 cm
 • waga stołu ok. 40 kg

Kluczowe parametry:

Ilość miejsc siedzących sześć
Stół prostokątny
Długość stołu [cm] 150
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 70

Dostawa i montaż mebli:

Produkt jest do samodzielnego montażu. Złożenie zestawu jest bardzo łatwe, ponieważ na elementach żeliwnych znajdują się odpowiednie miejsca na wktęty do drewna. Wkręty i płaskowniki otrzymują Państwo w komplecie. Nie trzeba wcześniej nawiercać otworów w deskach. Wkręty mocuje się bezpośrednio wkręcając je w drewno. Pomocna będzie wkrętarka/wiertarka z końcówką klucza nasadowego 10 mm.

Jeśli poszukują Państwo zestawu o tej samej funkcjonalności, ale łatwiejszego w montażu (nawiercone otwory) polecamy zestaw żeliwny Faktor.

Produkt dostarczany jest na palecie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu weekend

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×