Alexander Rose Cornis stolik składany drewniany okrągły 324B

(kod: 21274) Alexander Rose
559 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 27,95zł

  • Wysyłka do 4 tygodni
  • kod: 21274

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 64
Głębokość [cm] 64
Wysokość [cm] 45
Waga [kg] 7

Opis produktu

Alexander Rose Cornis stolik składany drewniany okrągły 324B cechuje się nie tylko znakomitym wyglądem estetycznym, ale również dużą funkcjonalnością. Wykonała go renomowana firma Alexander Rose, która cieszy się dużym uznaniem na europejskim rynku. Marka ta wykonuje swoje produkty w oparciu o projektu nawiązujące do nowoczesnych trendów, z najlepszych jakościowo materiałów i przy dużej dbałości o każdy najmniejszy szczegół. Mebel ten z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Alexander Rose Cornis stolik składany drewniany okrągły 324B

Alexander Rose Cornis stolik składany drewniany okrągły 324B posiada okrągły blat, który jest niezwykle funkcjonalny. Można na nim zjeść ciepły posiłek, postawić kubek z pitym napojem czy też położyć ulubioną książkę czy czasopismo. Jego dużą zaletą jest to, że jest składany, przez co podczas przechowywania nie zajmuje dużo miejsca. Drewno, z którego został wykonany, zostało zaimpregnowane, dzięki czemu mebel ten z powodzeniem może stać na zewnątrz nawet przez cały sezon, bez obawy, że straci swój kolor lub kształt.

Alexander Rose Cornis stolik składany drewniany okrągły 324B posiada unikalny design, który w dużej mierze zawdzięcza ciekawemu zabiegowi estetycznemu, który producent zastosował w nogach stolika. Już w pierwszym kontakcie wzrokowym z meblem widać solidność jego wykonania oraz najwyższą jakość. Błyszczące drewno bardzo dobrze prezentuje się od strony wizualnej. Mebel ten szczególnie dobrze będzie komponował się z innymi meblami z serii Cornis od firmy Alexander Rose. Można go umieścić nie tylko w przydomowych przestrzeniach prywatnych, ale również w tych komercyjnych, gdzie stanie się spójnym i ważnym elementem całości.

Wymiary elementów zestawu:

Alexander Rose Cornis ławka ogrodowa Turnberry 322B - wymiary

  • Wysokość:  45 cm
  • Średnica: 64 cm
  • Waga: 7 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 64
Głębokość [cm] 64
Wysokość [cm] 45
Waga [kg] 7

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Cornis stolik składany drewniany okrągły 324B dostarczana w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Alexander Rose Cornis stolik składany drewniany okrągły 324B objęty jest 36 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×