Altana ogrodowa z drewna Anna B Ø421 (14,1 m2)

(kod: 21662) Produkt wyprodukowany w Polsce
 • Ø421 cm (14,1 m2)
 • 4x6 m (20,3 m2)
Drewniany domek letniskowy ANNA B to idealna propozycja na zagospodarowanie ogrodu. Domek z drewna oferuje ponad 14 m2 powierzchni użytkowej. Altana z drewna do ogrodu nie zajmuje wiele miejsca, dlatego doskonale sprawdzi się w każdym... pełny opis
13 699 zł
+ dostawa 500 zł
Kup na raty: 20 x 709,95zł
Wysyłka do 30 tygodni
kod: 21662

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 421
Wysokość [cm] 371
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Waga [kg] 1400
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14

Opis produktu

Drewniany domek letniskowy ANNA B to idealna propozycja na zagospodarowanie ogrodu. Domek z drewna oferuje ponad 14 m2 powierzchni użytkowej. Altana z drewna do ogrodu nie zajmuje wiele miejsca, dlatego doskonale sprawdzi się w każdym, nawet niewielkim ogrodzie.

Altana ogrodowa z drewna ANNA B Ø421 (14,1 m2)

Altana o średnicy 503 cmi wysokości wynoszącej 371 cm. Pomieszczenie o powierzchni 14,1 m2 pozwoli urządzić w drewnianym, jasnym wnętrzu rodzinne spotkanie o niezapomnianym klimacie. Domek ANNA B doskonale sprawdzi się również jako miejsce na nocleg podczas wakacyjnego wypoczynku na działce. Do altany prowadzą dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi. Dodatkowo domek wyposażony jest w cztery duże okna, które gwarantują stały dostęp do światła dziennego.

Domek został wykonany z wysokiej jakości drewna świerkowego importowanego z Rosji. Drzewo dojrzewając w surowych warunkach atmosferycznych nabyło niezwykłej wytrzymałości i trwałości. Konstrukcja jest wykonana z balików o grubości 44 mm łączonych techniką pióro - wypust, które zapewniają dużą stabilność i ograniczają przenikanie ciepła.

Altana ogrodowa z drewna ANNA B Ø421 (14,1 m2)

Dodatkowo, spadzisty dach ułatwia szybsze odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. Wszystkie elementy konstrukcyjne są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Domek ANNA B dostarczany jest do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować stosując farby i preparaty zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Altana ogrodowa z drewna ANNA B Ø421 (14,1 m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • średnica:  503 cm
 • wysokość szczytu: 371 cm
 • wysokość ściany: 222 cm

Średnica wewnętrzna:

 • 421 cm

Grubość balika: 

 • 44 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 14,1 m2

Powierzchnia dachu:

 • 24 m2

Nachylenie dachu:

 • 32°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 114 cm
 • wysokość: 187 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 90 cm
 • wysokość: 124 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 421
Wysokość [cm] 371
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Waga [kg] 1400
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.
 

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.