Altana sześciokątna Vivaldi

(kod: 03419)
Altana Vivaldi sześciokątna z boazerią to wspaniałe miejsce rodzinnych spotkań, wypoczynku na świeżym powietrzu nie tylko w promieniach słońca. Altana otwarta częściowo zakryta. Polecamy! - Ciekawy kształt - Solidne, bardzo ... pełny opis
4 900 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 245,00zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 03419

Opis produktu

Altana Vivaldi sześciokątna z boazerią to wspaniałe miejsce rodzinnych spotkań, wypoczynku na świeżym powietrzu nie tylko w promieniach słońca. Altana otwarta częściowo zakryta. Polecamy!

- Ciekawy kształt

- Solidne, bardzo dobre jakościowo wykonanie

- Bardzo szybka dostawa

- Przystępna cena


Altana Vivaldi sześciokątna to wspaniałe miejsce rodzinnych spotkań, wypoczynku na świeżym powietrzu nie tylko w promieniach słońca. Polecamy!!

Altana wyprodukowana jest z impregnowanego drewna świerkowego. Wypełnienie boków zrobione zostało z kratek angielskich zakończonych starannie wykonaną poręczą. W górnej części boków zastosowano unikalne rozwiązanie wzmocnień, które gwarantuje stabilność altany i jednocześnie nadaje lekkości jej konstrukcji, dzięki ozdobnym wstawkom z kratki angielskiej.

Dach wykonany z boazerii ze świerku skandynawskiego, pokryty ozdobnym gontem bitumicznym w kolorze ciemnej zieleni, na brzegach zabezbieczony miedzianą blachą. Gont położony na dachu gwarantuje całkowitą nieprzemakalnośc i trwałość na wiele lat.

Drewno zostało zaimpregnowane preparatem solnym z dodatkiem wosku, dzięki temu jest odporne na warunki atmosferyczne. Niezależnie od impregnacji altanę można malować dowolnymi farbami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Szerokość[cm] 335
Wysokość[cm] 315
Rodzaj altana otwarta
Rodzaj dachu drewniany lub gont

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.