Altana sześciokątna Vivaldi

(kod: 03419)
5 200 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 260,00zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 03419

Kluczowe parametry:

Szerokość[cm] 335
Wysokość[cm] 315
Rodzaj altana otwarta
Rodzaj dachu drewniany lub gont

Opis produktu

Altana Vivaldi sześciokątna z boazerią to wspaniałe miejsce rodzinnych spotkań, wypoczynku na świeżym powietrzu nie tylko w promieniach słońca. Altana otwarta częściowo zakryta. Polecamy!

- Ciekawy kształt

- Solidne, bardzo dobre jakościowo wykonanie

- Bardzo szybka dostawa

- Przystępna cena


Altana Vivaldi sześciokątna to wspaniałe miejsce rodzinnych spotkań, wypoczynku na świeżym powietrzu nie tylko w promieniach słońca. Polecamy!!

Altana wyprodukowana jest z impregnowanego drewna świerkowego. Wypełnienie boków zrobione zostało z kratek angielskich zakończonych starannie wykonaną poręczą. W górnej części boków zastosowano unikalne rozwiązanie wzmocnień, które gwarantuje stabilność altany i jednocześnie nadaje lekkości jej konstrukcji, dzięki ozdobnym wstawkom z kratki angielskiej.

Dach wykonany z boazerii ze świerku skandynawskiego, pokryty ozdobnym gontem bitumicznym w kolorze ciemnej zieleni, na brzegach zabezbieczony miedzianą blachą. Gont położony na dachu gwarantuje całkowitą nieprzemakalnośc i trwałość na wiele lat.

Drewno zostało zaimpregnowane preparatem solnym z dodatkiem wosku, dzięki temu jest odporne na warunki atmosferyczne. Niezależnie od impregnacji altanę można malować dowolnymi farbami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Szerokość[cm] 335
Wysokość[cm] 315
Rodzaj altana otwarta
Rodzaj dachu drewniany lub gont

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×