Biały kinkiet ceramiczny do sypialni Atena SL.0001

(kod: 20895) Produkt wyprodukowany w Polsce Sollux Lighting
55 zł + dostawa 15 zł
  • Wysyłka w 2 do 5 dni
  • kod: 20895

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 35
Szerokość [cm] 15
Wysokość [cm] 9
Waga [kg] 1,6
Materiał ceramika lub (i) ceramika
Kolor biały
Ilość żarówek 1
Moc żarówki [W] 60
Rodzaj gwintu E27

Opis produktu

W każdym pomieszczeniu oświetlenie odgrywa kluczową rolę. Zadaniem lamp, reflektorów, żyrandoli jest nie tylko dostarczanie światła, ale przede wszystkim budowanie przyjemnej i ciepłej atmosfery. Biały kinkiet ceramiczny do sypialni świeci spokojnym, wręcz leniwym światłem, które uspokoi i wyciszy nas po cięższym dniu.

Logo Sollux Lighting

Sollux Lighting to nowatorska marka tworząca lampy i żyrandole przy współpracy z doświadczonymi polskimi rzemieślnikami, przywiązująca wagę do najdrobniejszych szczegółów. W procesie ręcznej obróbki powstają lampy najwyższej jakości, stanowiące prawdziwą ozdobę nowoczesnych wnętrz. Oferowane przez Sollux Lighting lampy to wyjątkowe produkty dla wymagających klientów.

Prezentowana oferta to jedynie oprawa - nie zawiera żarówki

Kinkiet Atena świecący

Jego konstrukcja jest ciekawie przemyślana. Biały kinkiet ceramiczny do sypialni kształtem przypomina półokrąg. Rama kinkietu jest dość wyraźna, a biała kolorystyka lampy świetnie będzie się komponować z ciepłym światłem. Oryginalna barwa kinkietu jest biała, ale ceramiczny materiał pozwala na pomalowanie go dowolnymi farbami do ścian. W ten sposób, w przypadku kiedy będziemy chcieli zmienić kolorystykę pomieszczeń kinkiet zawsze dopasujemy do nowej kolorystyki.

Wiszący kinkiet Atena

Biały kinkiet ceramiczny do sypialni pozwala oświetlić powierzchnię ściany, co sprawia że nastrój w sypialni jest przyjemny. Zaletą tego modelu kinkietu jest to, że wyróżnia się on bardzo wytrzymałą konstrukcją, która wyraźnie wpływa na jego estetykę. Zastosowanie kinkietu nie ogranicza się do sypialni. Można je montować również w jadalni, salonie czy przedpokoju.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary kinkiet Atena

  • Szerokość: 35 cm
  • Wysokość: 9 cm
  • Głębokość: 15 cm
  • Waga: 1,6 kg

Seria: Atena
Rodzaj trzonka: E-27
Materiał: Ceramika wypalana
Kolor: Biały
Napięcie zasilania: 220V

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 35
Szerokość [cm] 15
Wysokość [cm] 9
Waga [kg] 1,6
Materiał ceramika lub (i) ceramika
Kolor biały
Ilość żarówek 1
Moc żarówki [W] 60
Rodzaj gwintu E27

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×