Domek letniskowy z drewna Samotnik 5x5 (25m2)

(kod: 21655) Produkt wyprodukowany w Polsce
33 399 zł + dostawa 1 000 zł

Kup na raty: 20 x 1 719,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21655

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 620
Szerokość [cm] 520
Wysokość [cm] 355
Materiał drewno
Wejście Z dwóch stron
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 25

Opis produktu

Projekt drewnianego domku SAMOTNIK to klasyczny domek o prostej bryle, który idealnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynkowe podczas letniego urlopu. Letniskowy domek z drewna oferuje 23,6 m2 powierzchni użytkowej do dowolnego zagospodarowania. Całość wykonana jest z wysokiej jakości drewna świerkowego.

Domek letniskowy z drewna SAMOTNIK 5x5 (25m2)

Domek razem z zadaszeniem ma 520 cm szerokości, 620 cm głębokości, a jego wysokość waha się od 268 cm do 355 cm. Wewnątrz domku znajdują się dwa pomieszczenia o powierzchniach 13,7 m2 oraz 9,9 m2. Każde posiada oddzielne drzwi zewnętrzne. W większym pokoju znajduje się drabinka prowadząca na antresolę o powierzchni 9,9 m2, która daje możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni sypialnianej. Domek posiada liczne okna oraz częściowo przeszklone drzwi. Takie rozwiązanie sprawia, że wpada do domku mnóstwo dziennego światła, co rozjaśnia i ociepla drewniane wnętrze. 

Domek letniskowy z drewna SAMOTNIK 5x5 (25m2)

Konstrukcja wykonana z drewna świerku syberyjskiego jest niezwykle solidna i trwała oraz odporna na wszelkie niekorzystne czynniki zewnętrzne. Gruby 58 milimetrowy balik zapewnia zwiększoną stabilność oraz zmniejsza stopień przenikania ciepła. Dodatkowo, spadzisty dach ułatwia szybsze odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. Wszystkie elementy konstrukcyjne są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Domek SAMOTNIK dostarczany jest do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować stosując farby i preparaty zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje podłogi, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Domek letniskowy z drewna SAMOTNIK 5x5 (25m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  520 cm
 • głębokość:  620 cm
 • wysokość szczytu: 355 cm
 • długość wypustu dachu: 63 cm
 • wysokość ściany: 268 - 355 cm

Grubość balika: 

 • 58 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 23,6 m2

Powierzchnia dachu:

 • 37,2 m2

Nachylenie dachu:

 • 21°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 84 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 76,5 cm, 53 cm
 • wysokość: 99 cm, 53 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 620
Szerokość [cm] 520
Wysokość [cm] 355
Materiał drewno
Wejście Z dwóch stron
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 25

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×