Domek na działkę ogrodową Andrzej B 3x4 (10,0 m2)

(kod: 21574) Produkt wyprodukowany w Polsce
6 099 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 329,95zł

 • Wysyłka do 20 tygodni
 • kod: 21574

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 430
Szerokość [cm] 331
Wysokość [cm] 234
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 10

Opis produktu

Klasyczny, prosty domek ogorodowy z drewna ANDRZEJ B o powierzchni użytkowej wynoszącej 10 m2. Domek drewniany na działkę jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale również doskonale prezentuje się na każdej działce. Sprawdzi się zarówno jako domek letniskowy, wypoczynkowy, jak i jako domek narzędziowy.

Przestronne, dwuskrzydłowe, drzwi umożliwiają wnoszenie dużych sprzętów, narzędzi, czy mebli. Dodatkowo, drzwi są przeszklone, co zapewnia stały dostęp do światła dziennego. Spadzisty dach o powierzchni 13,4 m2 ułatwia odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. W domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 10m2. Domek ma 430 cm głębokości, 275 cm szerokości, a jego wysokość waha się między 182 cm, a 234 cm, co gwarantuje swobodne poruszanie się wewnątrz domku. 

Domek na działkę ogrodową ANDRZEJ B 3x4 (10,0 m2)

Domek został wykonany z 34 milimetrowego balika z drewna świerku syberyjskiego. Grubość bali zapewnia odpowiednią stabilność oraz zmniejsza stopień przenikania ciepła. Drzewo dojrzewające w surowych warunkach atmosferycznych nabyło niezwykłej odporności, trwałości i wytrzymałości. Wszystkie elementy konstrukcyjne są odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania i ochrony drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta. Domek ANDRZEJ dostępny jest w większym wariancie rozmiarowym. 

Domek na działkę ogrodową ANDRZEJ B 3x4 (10,0 m2)

Uwaga! Oferta nie dotyczy podłogi, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Andrzej B wymiary domek letniskowy

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  331 cm
 • głębokość:  430 cm
 • wysokość szczytu: 234 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • głębokość: 380 cm
 • szerokość: 275 cm
 • wysokość ściany: 182-234 cm

Grubość balika: 

 • 34 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 13,4 m2

Powierzchnia dachu:

 • 26 m2

Nachylenie dachu:

 • 20,9°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 151 cm
 • wysokość: 175 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 430
Szerokość [cm] 331
Wysokość [cm] 234
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 10

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia narzedziowa na działkę keter tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×