Domek z drewna letniskowy Eko 128 5x4 (15,3 m2)

(kod: 21583) Produkt wyprodukowany w Polsce
16 599 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 854,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21583

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 450
Szerokość [cm] 514
Wysokość [cm] 290
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 15,5

Opis produktu

Projekt domku ogrodowego EKO 128 to bardzo funkcjonalny domek, który w lato może pełnić funkcję domku letniskowego, a w zimę przestronnego domku na narzędzia. Domek ogrodowy z drewna oferuje 15,3 m2 powierzchni użytkowej, a niepodzielona przestrzeń pozwala na dowolne zagospodarowanie, zgodne z potrzebami.

Domek z drewna letniskowy EKO 128 5x4 (15,3 m2)

Domek EKO 128 ma 514 cm szerokości, 450 cm głębokości, a jego wysokość waha się między 216 cm a 290 cm. Duże drewniane wnętrze rozjaśniają i ocieplają liczne okna, które gwarantują stały dostęp promieni słonecznych. Do domku prowadzą dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi, przez które z powodzeniem można wnieść duże sprzęty, narzędzia, czy meble.  W domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 15,3 m2, w którym można urządzać rodzinne przyjęcia, spotkania z przyjaciółmi, czy miło spędzać czas podczas letniego urlopu.

Domek został w całości wykonany z wytrzymałego drewna świerku importowanego z odległej Rosji. Drewno dojrzewając w surowych warunkach Syberii nabyło niezwykłej odporności i trwałości. Dodatkowo, gruby 58 milimetrowy balik zapewnia zwiększoną stabilność oraz zmniejsza stopień przenikania ciepła.

Domek z drewna letniskowy EKO 128 5x4 (15,3 m2)

Domek posiada również praktyczny, dwuspadowy dach, dzięki któremu opady atmosferyczne nie zalegają na jego powierzchni. Wszystkie elementy użyte do budowy domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu. 

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Eko 128 wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  514 cm
 • głębokość:  450 cm
 • wysokość szczytu: 290 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 450 cm
 • głębokość: 360 cm
 • wysokość ściany: 216-290 cm

Grubość balika: 

 • 58 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 15,3 m2

Powierzchnia dachu:

 • 24,2 m2

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 450
Szerokość [cm] 514
Wysokość [cm] 290
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 15,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×