Domek z drewna letniskowy Pelikan B 5x3 (14,7m2)

(kod: 21636) Produkt wyprodukowany w Polsce
15 899 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 819,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21636

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 470
Szerokość [cm] 445
Wysokość [cm] 260
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14,5

Opis produktu

Domek z drewna PELIKAN B idealnie sprawdzi się na działce poza miastem. Letniskowy domek gwarantuje prawie 15 m2 przestrzeni użytkowej. Jest nie tylko niezwykle estetyczny, ale również bardzo funkcjonalny. Dzięki zadaszeniu będą mogli Państwo spędzać czas na świeżym powietrzu pomimo brzydkiej pogody. Wykonany z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego.

Domek z drewna letniskowy PELIKAN B 5x3 (14,7m2)

Domek PELIKAN B składa się z dwóch pomieszczeń. Większe o powierzchni 9,8 m2 może służyć jako salon z aneksem kuchennym, czy sypialnia, a mniejsze z oddzielnym, zabudowanym wejściem jako łazienka, kuchnia, czy schowek na narzędzia. Domek ma 500 cm szerokości, 500 cm głębokości oraz 260 cm wysokości. Wnętrze rozjaśniają  przeszklone drzwi oraz duże okno. Wysunięty na 150 cm dach zapewni schronienie przed deszczem i nieco cienia w upalne dni.

Domek z drewna letniskowy PELIKAN B 5x3 (14,7m2)

Wszystkie elementy konstrukcyjne zostały wykonane z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego. Domek tworzą 58 milimetrowe baliki łączone przy zastosowaniu technologii "pióro i wpust". Drewno to, dorastając w surowych warunkach atmosferycznych, stało się niezwykle trwałe i wytrzymałe. Gwarantuje to wysokie bezpieczeństwo oraz stabilność konstrukcji. Dodatkowo spadzisty dach umożliwia odprowadzanie zalegającej wody i śniegu. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Domek PELIKAN B nie zawiera w zestawie podłogi, pokrycia dachu gontem, ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna letniskowy PELIKAN B 5x3 (14,7m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  500 cm
 • głębokość dachu:  500 cm
 • głębokość: 350 cm
 • wysokość szczytu: 260 cm
 • wysokość ściany: 205 - 260 cm
 • długość wypustu dachu: 150 cm

Grubość balika: 

 • 58 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 14,7 m2

Powierzchnia dachu:

 • 29,6 m2

Nachylenie dachu:

 • 12°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 84 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 153 cm
 • wysokość: 99 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 470
Szerokość [cm] 445
Wysokość [cm] 260
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×