Drewniany dom na działkę rekreacyjną Eko 136 4,5x3 (12,2 m2)

(kod: 21593) Produkt wyprodukowany w Polsce
11 799 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 614,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21593

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 394
Szerokość [cm] 487
Wysokość [cm] 274
Materiał drewno
Wejście Z dwóch stron
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 12

Opis produktu

Projekt domku do ogrodu EKO 136 to niezwykle funkcjonalny, niewielki domek o powierzchni 12,2 m2, w którym wydzielone zostały aż 3 pomieszczenia. Domek z drewna będzie idealnym miejscem na spędzenie wakacyjnego urlopu na łonie natury. Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje wieloletnie i komfortowe użytkowanie.

Domek drewniany ma 487 cm szerokości, 394 cm głebokości oraz 274 cm wysokości. W domku znajdują się trzy pomieszczenia: jedno duże, które może być wykorzystane jako salon, czy sypialnia oraz dwa mniejsze pokoje. Doskonale sprawdzi się jako letniskowiec, w części głównej - salon z aneksem kuchennym i łazienka, a w pomieszczeniu z osobnym wejściem można urządzić praktyczny schowek na narzędzia, rowery, czy kosiarki. Do salonu prowadzą jednoskrzydłowe, przeszklone drzwi. Dodatkowo na frontowej ścianie domku znajdują się dwa otwierane okna. Gwarantuje to stały dostęp do światła dziennego, co rozjaśnia i ociepla klimatyczne wnętrze domku.

Drewniany dom na działkę rekreacyjną EKO 136 4,5x3 (12,2 m2)

Domek został wykonany z 34 milimetrowego balika z drewna świerku syberyjskiego. Drzewo dojrzewające w surowych warunkach atmosferycznych nabyło niezwykłej odporności, trwałości i wytrzymałości. Wszystkie elementy konstrukcyjne są odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania i ochrony drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu. 

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Drewniany dom na działkę rekreacyjną EKO 136 4,5x3 (12,2 m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  487 cm
 • głębokość:  394 cm
 • wysokość szczytu: 274 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 427 cm
 • głębokość: 300 cm
 • wysokość ściany: 205-274 cm

Grubość balika: 

 • 34 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 12,2 m2

Powierzchnia dachu:

 • 19,8 m2

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 394
Szerokość [cm] 487
Wysokość [cm] 274
Materiał drewno
Wejście Z dwóch stron
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi pojedyncze
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 12

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia narzedziowa na działkę keter tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×