Drewniany domek ogrodowy tarasem Narcyz 416x316

(kod: 21727) Megiw 4 Garden
5 190 zł

Produkt niedostępny

kod: 21727

Opis produktu

Drewniany domek ogrodowy Narcyz sprawdzi się w każdym ogrodzie. Może pełnić funkcję wypoczynkową lub można przeznaczyć go na schowek na narzędzia. Oferuje prawie 12 m2 powierzchni użytkowej. Idealnie sprawdzi się podczas letniego urlopu. Zapezpieczy wszelkie akcesoria ogrodowe przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. 

Konstrukcja domku została wykonana z wysokiej jakości drewna świerkowego. Wewnątrz domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 11,58 m2, w którym można urządzić salon z aneksem kuchennym lub przestronny schowek na narzędzia. Do domku prowadzą dwuskrzydłowe, częściowo przeszklone drzwi, przez które z powodzeniem wniesiemy większe sprzęty, czy meble. Domek posiada trzy okna ze szprosami, które wpuszczają do wnętrza optymalną ilość naturalnego światła. 

Drewniany domek ogrodowy tarasem Narcyz 416x316

Domek posiada dwuspadowy dach, który umożliwia odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. Dach pokryty jest papą bitumiczną, która gwarantuje wodoszczelność i wodoodporność. Zalecamy pokrycie dachu gontem. Za dodatkową opłatą można nabyć gont dostępny w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym. 

Domek sprzedawany jest w wersji surowej, nieimpregnowany ani niemalowany. Impregnację należy przeprowadzić we własnym zakresie przed pierwszą zimą. Sprawdzą się do tego produkty przeznaczone do impregnacji drewna, których kolor dobrać można według własnych upodobań.

Drewniany domek ogrodowy tarasem Narcyz 416x316

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.Przed postawieniem domku niezbędne jest przygotowanie podłoża (utwardzenie poprzez betonowe podłoże lub kostkę brukową) - konstrukcja nie może być postawiona bezpośrednio na ziemi.

Domek letniskowy z drewna nie posiada podłogi - zakupić można jako element dodatkowy domku za dopłatą. Podłoga składa się z desek boazeryjnych o grubości 16mm wspartych na legarach podłogowych.

Postawienie domku ogrodowego Narcyz nie wymaga pozwolenia budowlanego.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Drewniany domek ogrodowy tarasem Narcyz 416x316

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 234 cm
 • szerokość: 416 cm
 • głębokość: 290 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 394 cm
 • głębokość: 294 cm

Grubość ścian:

 • 28 mm

Grubość drzwi:

 • 40 mm

Powierzchnia podłogi: 

 • 11,58 m2

Wymiary okien:

 • szerokość: 69 cm
 • wysokość: 79,5 cm

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 85,4 cm
 • wysokość: 186,7 cm

Materiał:

 • ściany oraz dach: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna
 • wypełnienie okien: szkło
 • drzwi: drewno świerkowe

Wykończenie:

 • surowe

Wymiary opcji dodatkowych:

 • taras: 416 x 205 x 98 cm, grubość 28mm, grubość desek podłogi 19mm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż domku Megiw

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

drewniany stół ogrodowy z ławkami producent drewnianych skrzynek ogrodowych

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×