Drewniany domek z zadaszeniem tarasu Basia D 6x3

(kod: 21580) Produkt wyprodukowany w Polsce
10 399 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 544,95zł

 • Wysyłka do 20 tygodni
 • kod: 21580

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 322
Szerokość [cm] 599
Wysokość [cm] 300
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Waga [kg] 1000
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 15

Opis produktu

Drewniany domek do ogrodu BASIA D to projekt łączący przeszkloną altanę z funkcjonalną wiatą. Domek z drewna na działkę zapewnia miejsce do wypoczynku zarówno na świeżym powietrzu, pod wiata chroniąca przed silnym słońcem, jak i w klimatycznym, jasnym drewnianym wnętrzu. 

Drewniany domek z zadaszeniem tarasu BASIA D 6x3

Domek letniskowy z drewna o powierzchni użytkowej 15,2 m2 ma 557 cm szerokości, 322 cm głębokości, a jego wysokość waha się od 228 cm do 300 cm. Wewnątrz domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 6,8 m2, do którego prowadzą dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi. Dodatkowo, na ścianach bocznych domku znajdują się dwa okna, które wpuszczają  promienie słoneczne, co rozjaśnia i ociepla wnętrze. Zadaszenie pokrywa obszar o powierzchni 8,3 m2 co stwarza doskonałe miejsce na rodzinne grillowanie. 

Domek BASIA D został wyprodukowany ze świerku syberyjskiego importowanego z dalekiej Rosji. Dorastając w surowych warunkach klimatycznych, drewno tego gatunku staje się niebywale wytrzymałe oraz zachowuje doskonałe parametry cieplne. Baliki łączone są przy pomocy technologii "pióro i wpust" o grubości 28 mm zapewniają odpowiednią stabilność oraz zmniejszają stopień przenikania ciepła.

Drewniany domek z zadaszeniem tarasu BASIA D 6x3

Dodatkowo, spadzisty dach ułatwia szybsze odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. Wszystkie elementy konstrukcyjne są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Domek BASIA D dostarczany jest do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować stosując farby i preparaty zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje pokrycia dachu gontem oraz usługi montażu. 

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Drewniany domek Basia D

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  599 cm
 • głębokość:  322 cm
 • wysokość szczytu: 300 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 557 cm
 • głębokość: 280 cm
 • wysokość ściany: 228-300 cm

Grubość balika: 

 • 28 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 15,1 m2

Powierzchnia dachu:

 • 20,8 m2

Nachylenie dachu:

 • 24,7°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 134 cm
 • wysokość: 181 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 86 cm
 • wysokość: 111 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 322
Szerokość [cm] 599
Wysokość [cm] 300
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Waga [kg] 1000
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 15

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×