Kup w ciągu: 17h 10m 08s wyślemy w Poniedziałek

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

6 499 zł 4 999 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 249,95zł

 • Planowana wysyłka: poniedziałek, 19.08.2019
 • Zamów do: g. 13:00, poniedziałek, 19.08.2019
 • Pozostało: 1d 17h 10min
 • kod: 16124

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 6,5
Szerokość [cm] 229
Głębokość [cm] 350
Wysokość [cm] 242
Podłoga Tak
Okno w dachu Tak
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Waga [kg] 211
Pojemność [m3] 14,97
Możliwość mocowania kłódki Tak
Wentylacja Tak
Wykończenie drewnopodobne

Opis produktu

Domek narzędziowy Keter Oakland 7511 to największy model dostępny w ofercie uznanej w Polsce i na świecie marki Keter. To propozycja idealna dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą mieć w swoim ogrodzie funkcjonalny, pojemny i elegancki domek ogrodowy. Wysoka jakość wykonania, doskonała imitacja drewna i innowacyjne rozwiązania to znaki rozpoznawcze tego modelu.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Imitacja drewna

Domek ogrodowy marki Keter wykonany jest z tworzywa sztucznego, choć do złudzenia przypomina oryginalne drewniane domki narzędziowe. To dzięki zastosowanej technice produkcji. Poszczególne elementy zostały nie tylko ukształtowane na wzór drewna, ale dodatkowo nadano im przypominającą drewno strukturę. Ściany z tworzywa w dotyku są szorstkie, podobnie jak oryginalne drewno. Zastosowany do produkcji materiał ma jednak znaczną przewagę nad naturalnym drewnem.

Podczas gdy drewniane domki wymagają regularnej konserwacji, domek ogrodowy Oakland 7511 bez żadnej specjalnej pielęgnacji przetrwa w niezmienionym stanie przez długi czas. Tworzywo sztuczne, z którego wykonany został domek, jest odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie zniszczy go deszcz, śnieg, ani silne słońce, a do jego umycia wystarczy woda. Domek z tworzywa pozwoli nam więc zaoszczędzić czas i pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na konserwację drewnianego domku.

Domek Keter Oakland 7511

Najistotniejsze są detale

Do domku dołączone są aż dwa okna w stylu wiktoriańskim, które pozwolą na odpowiednie doświetlenie wnętrza i jednocześnie dodadzą całej konstrukcji eleganckiego wyglądu. Okna można zamontować w dowolnie wybranym miejscu – zależnie od potrzeb. O położeniu okna będziemy mogli zadecydować podczas montażu konstrukcji. Okna w domku Keter Oakland 7511 montowane są na stałe i nie można ich otwierać.
Dodatkowe oświetlenie domku zapewnia świetlik umieszczony w dachu, przez który wpada dzienne światło. Takie rozwiązanie pozwala na doskonałe doświetlenie domku i jednocześnie nie wpływa negatywnie na estetykę schowka ogrodowego. Stalowe wzmocnienia konstrukcji dachu gwarantują odpowiednią wytrzymałość dachu na opady śniegu.

Animacja domku Keter Oakland 759

Projektanci domku Keter Oakland 7511,  zastosowali również sprawdzoną metodę wykorzystywaną w poprzednich domkach Fusion - okno dachowe przez które wpada światło. Jest to połączenie walorów praktycznych – więcej światła w domku, z walorami estetycznymi będącymi na wysokim poziomie. Wpadające przez dach promienie słoneczne sprawiają ciekawe wrażenie. Dzięki stalowym wzmocnieniom konstrukcji dachu, nie straszne mu opady śniegu. 

Bezpieczeństwo użytkowania

Drzwi wejściowe zamykane są na wyjątkowo solidną zasuwkę, wzmacnianą metalem. Dodatkowo istnieje możliwość zabezpieczenia wejścia kłódką (we własnym zakresie). To wyjątkowo ważne przy małych dzieciach, które w czasie zabawy lubią zaglądać do tego typu miejsc – odpowiednio zabezpieczone drzwi uniemożliwią im dostanie się do wnętrza.

Warto jednak pamiętać, że tego typu zabezpieczenie nie stanowi 100% zabezpieczenia przed włamaniem. Producent nie bierze odpowiedzialności za ewentualne kradzieże – przechowywanie w domku cennych przedmiotów odbywa się na własną odpowiedzialność. Domek nie wymaga konserwacji i jest całoroczny. Do jego czyszczenia można używać wody i delikatnych detergentów.

Domek ogrodowy Oakland 7511

Malowanie ścian 

Elementem wyróżniającym domek z tworzywa sztucznego Keter Oakland 7511 jest możliwość pomalowania ścian. Pozwala na to specjalny, zastosowany do produkcji materiał i szorstka powierzchnia ścian. Dzięki temu każdy ma możliwość dopasowania domku do swoich potrzeb oraz ogrodowej aranżacji.

Do malowania nadają się jedynie ściany – nie wolno malować okien, drzwi, dachu i podłogi. Do malowania należy używać wałka. Tylko korzystając z tej metody uzyskamy odpowiedni efekt. Malowanie pędzlem jest zabronione. Pomalowanie domku jest równoznaczne z utratą możliwości zwrotu produktu.

Malowanie ścian domku ogrodowego Oakland

Przeznaczenie i zastosowanie domku

Domek narzędziowy Oakland 7511 jest największym domkiem w ofercie marki Keter. Wymiary konstrukcji to 201 cm na 324 cm, aż 6,5 m2 powierzchni do wykorzystania. Domek w najwyższym punkcie ma wysokość 230 cm, więc w środku mogą się swobodnie poruszać nawet dorosłe osoby. We wnętrzu można zamocować dodatkowe elementy, takie jak wieszaki czy półki, które zwiększą funkcjonalność wnętrza. Należy wkręcać je wyłącznie w metalowe elementy konstrukcji.

Wejście zamykane na podwójne drzwi ma szerokość aż 148 cm, więc do środka można swobodnie wjechać quadem czy kosiarką. Pod drzwiami znajduje się specjalny próg, który pozwala na łatwiejszy wjazd do wnętrza taczką czy kosiarką. Próg wyposażony jest również w kołnierz błotny. Podłoga domku jest szczelna i wytrzymała, skutecznie chroni przed gryzoniami czy innymi szkodnikami.

Pomalowane ściany domku Keter Oakland

Prosty montaż i czytelna instrukcja

Domek na narzędzia z tworzywa jest bardzo łatwy do zmontowania. Dzięki czytelnej instrukcji nawet niedoświadczone osoby są w stanie poradzić sobie z montażem. Domek Keter Oakland 7511 najlepiej montować we dwie osoby. Zależnie od tempa prac montaż powinien nam zająć około 6-9 godzin.

Firma Keter - producent znany na całym świecie 

Marka Keter znana jest na całym świecie jako producent najwyższej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzywa sztucznego. Marka działa już na rynku ponad 60 lat. Fabryki firmy zlokalizowane są w Europie, więc mamy gwarancję, że jakość produktów marki Keter będzie znacznie wyższa niż produktów z fabryk azjatyckich.

Firma Keter tworzy swoje produkty we współpracy z dwoma innymi znanymi markami – Curver oraz Allibert. Wszystkie produkty tych firm tworzone są pod wspólnym sztandarem, a ich ścisła współpraca pozwala na tworzenie jeszcze lepszych jakościowo produktów. Nowatorskie rozwiązania technologiczne i duża funkcjonalność produktów firmy Keter, pozwala cieszyć się tysiącom klientów na całym świecie z ich wygody, praktyczności i eleganckiego wyglądu.

Polecany dodatkowy artykuł 

Przed rozpoczęciem montażu domku warto zajrzeć do naszego artykułu, pokazującego w jaki sposób należy przygotować podłoże pod konstrukcję domku: Jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy

 

Wieszak narzędziowy gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci wieszaka narzędziowego Corner Tool Rack

Zobacz także powiązane: pkl, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Oakland 7511

Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:

 • Szerokość: 229 cm
 • Głębokość: 350 cm
 • Wysokość: 242 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Szerokość: 201 cm
 • Głębokość: 324 cm
 • Wysokość: 230 cm

Liczba okien:

 • Dwa
 • Szerokość: 68 cm
 • Wysokość: 65 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 6,5 m2

Grubość ścianek:

 • 20 mm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 148,5 cm
 • Wysokość: 182,4 cm

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 227 cm
 • Głębokość: 132 cm
 • Wysokość: 55 cm

Waga:

 • 211 kg

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 6,5
Szerokość [cm] 229
Głębokość [cm] 350
Wysokość [cm] 242
Podłoga Tak
Okno w dachu Tak
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Waga [kg] 211
Pojemność [m3] 14,97
Możliwość mocowania kłódki Tak
Wentylacja Tak
Wykończenie drewnopodobne

Dostawa i montaż mebli:

Domek ogrodowy dostarczany jest na ubezpieczonej palecie przez firmę kurierską. Kurier ma obowiązek dostarczyć paletę na poziom 0. Przeznaczony jest do samodzielnego, montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu domku Oakland 7511.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Oakland

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.60
5 opinii
5
3
4
2
3
0
2
0
1
0
 • Monika

  Domek narzędziowy 7511 spełnia wszystkie nasze wymagania. Sprawna obsługa przy zamawianiu i dobry kontakt z kurierem.
  Co do samego domku- bardzo dobrze zabezpieczony ładunek. Instrukcja bardzo czytelna A wszelkie elementy domku dobrze opisane. Po złożeniu domek prezentuje się jeszcze niż na zdjęciu. Elementy doskonale pasują do siebie.
  Polecam wszystkim.
  Monika

 • Sebastian

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego domku narzędziowego. Jego duży rozmiar idealnie mi pasuje, gdyż nie mam garażu na narzędzia, rowery i inne urządzenia. Wizualnie jest bardzo ładny i nie trzeba go konserwować- to jest duży plus. Montaż domku jest dosyć prosty, sugeruję skręcać go w trzy osoby - jedna czyta instrukcję i wydaje komendy a dwie skręcają. Dobrze gdy mam trochę miejsca i możemy rozłożyć wszystkie elementy osobno. Nam skręcenie tego domku zajęło około 4 godziny. Wszystkie elementy dobrze oznakowane, ale brak jest informacji jak go przytwierdzić do podłoża.
  Zakup i dostawa przebiegła bez najmniejszych problemów - wszystko poszło sprawnie łącznie z dostawą. Kurier rozładował paczkę w wybrane przeze mnie miejsce bez problemów. Bardzo serdecznie polecam zakup w sklepie Meblobranie.pl jak również zakup tego domku - to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają garażu. Domek warty swojej ceny, mimo, że jest wysoka.

 • Edmund

  Bardzo sprawna obsługa sklepu Meblobranie pl. Domek dotarł szybko i bez problemu. Jakość najwyższej klasy. Polecam.

 • Przemysław

  Domek duży, zgodny z wymiarami podanymi na stronie. Sam montaż ok. 8h w 2 osoby, warto zaopatrzyć się we wkrętarkę bo śrub jest dużo. Elementy faktycznie opisane tak samo jak w instrukcji, sama instrukcja czytelna mimo że bez wyjaśnień tekstowych, same obrazki. Warto trzymać się kolejności, w pewnym momencie stwierdziłem że chyba się pomylili i chciałem już domek skręcać na sztywno, ale za namową żony postąpiłem zgodnie z kartką. Wiadomo, żona ma zawsze racje, faktycznie jakbym skręcił nie osadziłbym drzwi. Na koniec wszystko skręcamy na sztywno i domku nie ruszy. Patrzyłem czy jest stabilny, napierałem z każdej strony, ale sztywno się trzyma i nic się ugina i nie rusza.  Plusem do zakupu był fakt, że nie trzeba go konserwować, a cenowo i tak wyszło lepiej niż wyliczył mi podobną konstrukcje stolarz. Sama obsługa i dostawa - szybko i na temat, zamówiłem przed południem, 24h później już zaczynałem montaż. P.S Warto montować jak nie wieje wiatr, przy mocnym wietrze może powyginać ściany i uszkodzić elementy. 

 • Marek

  Porządka robota. Skręcenie to wyzwanie na cały dzień dla 2 osób z narzędziami, ale efekt jest więcej niż zadowalający. Polecam sam domek jak i Meblobranie jako sprzedawcę.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego ozdobne skrzynki na balkon kolorowe z tworzywa skrzynia brązowa z tworzywa na balkon na narzędzia

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×