Kup w ciągu: 6h 40m 44s wyślemy w Poniedziałek

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa (8m2)

6 499 zł 5 499 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 274,95zł

 • Wysyłka do 48h
 • kod: 16124

Domki narzędziowe popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 6,5
Szerokość [cm] 229
Głębokość [cm] 350
Wysokość [cm] 242
Podłoga Tak
Drzwi podwojne
Okna Tak
Dach spadzisty
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Montaż samodzielny
Możliwość mocowania kłódki Tak
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Okno w dachu Tak
Pojemność [m3] 14,97
Waga [kg] 211
Wentylacja Tak
Wykończenie drewnopodobne

Opis produktu

Domek narzędziowy 7511 to największy model z rodziny Oakland. Domek posiada 242cm wysokości, 229cm szerokości oraz 350cm głębokości. Wnętrze domku to ponad 8m2 powierzchni użytkowej! Domek Oakland 7511 to solidny domek narzędziowy z odpornego tworzywa sztucznego.

Domek narzędziowy keter Oakland 7511

Nie wymaga konserwacji!

Domek narzędziowy z tworzywa Keter Oakland 7511 doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie - tworzywo sztuczne, z którego wykonany został idealnie odwzorowuje strukturą i wyglądem naturalne drewno - na pierwszy rzut oka materiały nie są do rozróżnienia. Domek Oakland nie wymaga konserwacji oraz żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest to niepodważalna przewaga nad domkami drewnianymi. Różnica widoczna jest po około roku, kiedy drewno wymaga kolejnego kosztownego i pracochłonnego zabezpieczenia oraz konserwacji, zaś domek Oakland służy dalej w takim samym stanie jak na początku! Konstrukcja domku na narzędzia nie wymaga dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwujących, przez co oszczędzamy wiele czasu i pieniędzy. Tworzywo sztuczne, z którego wykonany został domek, jest odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie zniszczy go deszcz, śnieg, ani silne słońce, a do jego umycia wystarczy woda.

Materiał domek KeterPanele ścienne domek Oakland 7511

Przeznaczenie domku i jego zastosowanie

Wnętrze domku to aż 8m2 powierzchni użytkowej. Schowek posiada szerokie, dwuskrzydłowe drzwi, które pozwalają na swobodne dostanie się do wnętrza. Otwierając obydwa skrzydła uzyskujemy wejście o szerokości 148cm - jesteśmy w stanie wjechać do środka kosiarką, traktorkiem a nawet quadem! Wejście do domku zamknąć można na solidną zasuwkę wykonaną z metalu, którą dodatkowo można zabezpieczyć kłódką (we własnym zakresie). Dzięki takiemu zabezpieczeniu zamkniemy szczelnie domek oraz uchronimy znajdujące się w nim przedmioty. Domek posiada kołnierz błotny, który znajduje się pod drzwiami - spełnia rolę solidnego progu dla łatwiejszego wjeżdżania np. kosiarką. Szczelna i wytrzymała podłoga zabezpiecza wnętrze przed gryzoniami oraz innymi zwierzętami. Do ścian przymocować możemy dodatkowe elementy jak np. wieszaki czy półki. Wysokość wewnątrz domku w szczycie to ok. 230 cm, więc jesteśmy w stanie włożyć tam nawet bardzo wysokie przedmioty.

Zamknięcie domku ogrodowego keterSplidny próg domku Keter

Szybki i prosty montaż - produkt gotowy do użytku!

Domek na narzędzia Oakland 7511 jest produktem praktycznie gotowy do użytku - kupując domek otrzymujemy wszystkie elementy konstrukcyjne, łącznie z podłogą. Dodatkowo, łatwy montaż domku Oakland 7511 wraz z czytelną instrukcją pozwala na postawienie domku nawet przed niedoświadczone osoby. Aby w pełni cieszyć się domkiem narzędziowym na jego montaż trzeba przeznaczyć ok. 6-9h w zależności od tempa prac - domek narzędziowy w ogrodzie powstaje w ciągu jednego popołudnia!

Pojemny domek ogrodowy Keter

Dodatkowe zalety domku ogrodowego

Domek Oakland 7511 wyposażony jest w 2 okna oraz świetlik dachowy - dzięki nim wewnątrz domku jest wystarczająco jasno co dodatkowo zabezpiecza wnętrze przed wilgocią. Przemyślana konstrukcja sprawia, że okna możemy zamontować w dowolnym miejscu, w zależności od Państwa potrzeb. Kierunek wybieramy już podczas montażu. Okna są prześwitujące więc możemy zerknąć do środka bez jego otwierania domku. Są one montowane na stałe i nie ma możliwości ich otwierania.

Okna domku ogrodowegoŚwietlik dachowy

Wytrzymała konstrukcja i bezpieczeństwo

Domek posiada solidną, mocną konstrukcje. Dwuspadowy dach posiada stalowe wzmocnienia konstrukcji, dzięki którym nie straszne mu opady śniegu - pokrywa swobodnie zsuwa się z połaci dachowych. Domek Oakland 7511 zamocować można do podłoża za pomocą kotew (do zakupu we własnym zakresie), aby jeszcze lepiej zabezpieczyć całą konstrukcje. W podłodze domku znajdują się specjalne otwory, które umożliwiają taki montaż.

Duży domek narzędziowy do ogrodu

Możliwość malowania ścian na dowolny kolor

Domek Oakland 7511 zachowany jest w odcieniach szarości - ścianki domku są jaśniejsze, zaś drzwi, okna oraz dach ciemniejsze. Domek można pomalować na dowolnie wybrany kolor za pomocą farby. Specjalny materiał z którego jest wykonany i chropowata powierzchnia sprawiają że farba łatwo się przyjmuje i utrzymuje. Przed malowaniem zalecamy zapoznać się dokładnie z instrukcją. Pomalowanie domku równa się z utratą możliwości zwrotu towaru.

Malowanie ścian domku ogrodowego Oakland

Polecany dodatkowy artykuł 

Przed rozpoczęciem montażu domku warto zajrzeć do naszego artykułu, pokazującego w jaki sposób należy przygotować podłoże pod konstrukcję domku: Jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy

Logo Keter

Marka Keter znana jest na całym świecie jako producent najwyższej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzywa sztucznego. Marka działa już na rynku ponad 60 lat. Fabryki firmy zlokalizowane są w Europie, więc mamy gwarancję, że jakość produktów marki Keter będzie znacznie wyższa niż produktów z fabryk azjatyckich.

Wieszak narzędziowy gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci Wieszaku narzędziowego Keter Hanging Tool

 

Zobacz także powiązane: meble plastikowe, Keter domki narzędziowe, Keter Oakland, domki narzędziowe opinie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Oakland 7511

Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:

 • Szerokość: 229 cm
 • Głębokość: 350 cm
 • Wysokość: 242 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Szerokość: 201 cm
 • Głębokość: 324 cm
 • Wysokość: 230 cm

Liczba okien:

 • Dwa
 • Szerokość: 68 cm
 • Wysokość: 65 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 6,5 m2

Grubość ścianek:

 • 20 mm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 148,5 cm
 • Wysokość: 182,4 cm

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 6,5
Szerokość [cm] 229
Głębokość [cm] 350
Wysokość [cm] 242
Podłoga Tak
Drzwi podwojne
Okna Tak
Dach spadzisty
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Montaż samodzielny
Możliwość mocowania kłódki Tak
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Okno w dachu Tak
Pojemność [m3] 14,97
Waga [kg] 211
Wentylacja Tak
Wykończenie drewnopodobne

Dostawa i montaż mebli:

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego, montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

 

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 227 cm
 • Głębokość: 132 cm
 • Wysokość: 55 cm

Waga:

 • 211 kg

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter Oakland 7511

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.67
6 opinii
5
4
4
2
3
0
2
0
1
0
 • Klient26

 • Monika

  Domek narzędziowy 7511 spełnia wszystkie nasze wymagania. Sprawna obsługa przy zamawianiu i dobry kontakt z kurierem.
  Co do samego domku- bardzo dobrze zabezpieczony ładunek. Instrukcja bardzo czytelna A wszelkie elementy domku dobrze opisane. Po złożeniu domek prezentuje się jeszcze niż na zdjęciu. Elementy doskonale pasują do siebie.
  Polecam wszystkim.
  Monika

 • Sebastian

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego domku narzędziowego. Jego duży rozmiar idealnie mi pasuje, gdyż nie mam garażu na narzędzia, rowery i inne urządzenia. Wizualnie jest bardzo ładny i nie trzeba go konserwować- to jest duży plus. Montaż domku jest dosyć prosty, sugeruję skręcać go w trzy osoby - jedna czyta instrukcję i wydaje komendy a dwie skręcają. Dobrze gdy mam trochę miejsca i możemy rozłożyć wszystkie elementy osobno. Nam skręcenie tego domku zajęło około 4 godziny. Wszystkie elementy dobrze oznakowane, ale brak jest informacji jak go przytwierdzić do podłoża.
  Zakup i dostawa przebiegła bez najmniejszych problemów - wszystko poszło sprawnie łącznie z dostawą. Kurier rozładował paczkę w wybrane przeze mnie miejsce bez problemów. Bardzo serdecznie polecam zakup w sklepie Meblobranie.pl jak również zakup tego domku - to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają garażu. Domek warty swojej ceny, mimo, że jest wysoka.

 • Edmund

  Bardzo sprawna obsługa sklepu Meblobranie pl. Domek dotarł szybko i bez problemu. Jakość najwyższej klasy. Polecam.

 • Przemysław

  Domek duży, zgodny z wymiarami podanymi na stronie. Sam montaż ok. 8h w 2 osoby, warto zaopatrzyć się we wkrętarkę bo śrub jest dużo. Elementy faktycznie opisane tak samo jak w instrukcji, sama instrukcja czytelna mimo że bez wyjaśnień tekstowych, same obrazki. Warto trzymać się kolejności, w pewnym momencie stwierdziłem że chyba się pomylili i chciałem już domek skręcać na sztywno, ale za namową żony postąpiłem zgodnie z kartką. Wiadomo, żona ma zawsze racje, faktycznie jakbym skręcił nie osadziłbym drzwi. Na koniec wszystko skręcamy na sztywno i domku nie ruszy. Patrzyłem czy jest stabilny, napierałem z każdej strony, ale sztywno się trzyma i nic się ugina i nie rusza.  Plusem do zakupu był fakt, że nie trzeba go konserwować, a cenowo i tak wyszło lepiej niż wyliczył mi podobną konstrukcje stolarz. Sama obsługa i dostawa - szybko i na temat, zamówiłem przed południem, 24h później już zaczynałem montaż. P.S Warto montować jak nie wieje wiatr, przy mocnym wietrze może powyginać ściany i uszkodzić elementy. 

 • Marek

  Porządka robota. Skręcenie to wyzwanie na cały dzień dla 2 osób z narzędziami, ale efekt jest więcej niż zadowalający. Polecam sam domek jak i Meblobranie jako sprzedawcę.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego ozdobne skrzynki na balkon kolorowe z tworzywa skrzynia brązowa z tworzywa na balkon na narzędzia

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×