Kup w ciągu: 15h 41m 29s wyślemy w Poniedziałek

Keter Oakland 759 - Domek narzędziowy z tworzywa (6,5m2)

5 599 zł 3 799 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 189,95zł

 • Planowana wysyłka: JUTRO, pon, 16.12.2019
 • Zamów do: g. 13:00, poniedziałek, 16.12.2019
 • Pozostało: 15h 41min
 • kod: 15429

Więcej mebli z tej kolekcji: Oakland

Domki narzędziowe popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 5,25
Szerokość [cm] 229
Głębokość [cm] 287
Wysokość [cm] 242
Podłoga Tak
Drzwi podwojne
Okna Tak
Dach spadzisty
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Montaż samodzielny
Możliwość mocowania kłódki Tak
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Okno w dachu Tak
Pojemność [m3] 12,06
Waga [kg] 165
Wentylacja Tak
Wykończenie drewnopodobne

Opis produktu

Domek ogrodowy Keter Oakland 759 to solidny domek narzędziowy wykonany z odpornego tworzywa sztucznego. Domek Oakland 759 posiada 242cm wysokości, 229cm szerokości oraz 287cm głębokości. Wnętrze domku to ponad 5m2 powierzchni użytkowej!

Domek Keter Oakland 759

Nie wymaga konserwacji!

Domek narzędziowy z tworzywa Keter Oakland 759 to wyjątkowo dobry wybór do ogrodu - tworzywo sztuczne, z którego wykonany został domek doskonale odwzorowuje strukturą i wyglądem naturalne drewno - na pierwszy rzut oka materiały nie są do rozróżnienia. Domek Oakland nie wymaga konserwacji oraz żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest to niepodważalna przewaga nad domkami drewnianymi. Różnica widoczna jest po około roku, kiedy drewno wymaga kolejnego kosztownego i pracochłonnego zabezpieczenia oraz konserwacji, zaś domek Oakland służy dalej w takim samym stanie jak na początku! Konstrukcja domku na narzędzia nie wymaga dodatkowych zabiegów, przez co oszczędzamy wiele czasu i pieniędzy. Materiały z których wykonano domek nie gniją, nie łuszczą się, są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Ściany domku Oakland 759Panele ścienne domek narzędziowy

Przeznaczenie domku i jego zastosowanie

Wnętrze domku to aż 5,25m2 powierzchni użytkowej. Szerokie, dwuskrzydłowe drzwi pozwalają na swobodne dostanie się do wnętrza. Otwierając obydwa skrzydła drzwi uzyskujemy wejście o szerokości 148cm - jesteśmy w stanie wjechać do środka kosiarką, traktorkiem a nawet quadem! Drzwi domku zamknąć można na solidną zasuwkę wykonaną z metalu, którą dodatkowo można zabezpieczyć kłódką (we własnym zakresie). Dzięki takiemu zabezpieczeniu zamkniemy szczelnie domek oraz uchronimy znajdujące się w nim przedmioty. Domek posiada kołnierz błotny, który znajduje się pod drzwiami - spełnia rolę solidnego progu dla łatwiejszego wjeżdżania np. kosiarką. Szczelna i wytrzymała podłoga zabezpiecza wnętrze przed gryzoniami oraz innymi zwierzętami. Do ścian przymocować możemy dodatkowe elementy jak np. wieszaki czy półki. Wysokość wewnątrz domku w szczycie to ok. 230 cm, więc jesteśmy w stanie włożyć tam nawet bardzo wysokie przedmioty.

Zamknięcie domku ogrodowegosolidny próg domku ogrodowego

Szybki i prosty montaż - produkt gotowy do użytku!

Domek na narzędzia Oakland 759 jest produktem praktycznie gotowy do użytku - kupując domek otrzymujemy wszystkie elementy konstrukcyjne, łącznie z podłogą. Dodatkowo, łatwy montaż domku Oakland 759 wraz z czytelną instrukcją pozwala na postawienie domku nawet przed niedoświadczone osoby. Aby w pełni cieszyć się domkiem narzędziowym na jego montaż trzeba przeznaczyć ok. 6-9h w zależności od tempa prac - domek narzędziowy w ogrodzie powstaje w ciągu jednego popołudnia!

Pojemny domek na narzędzia

Dodatkowe zalety domku ogrodowego

Domek Oakland 759 wyposażony jest w okno oraz świetlik dachowy - dzięki nim wewnątrz domku jest wystarczająco jasno co dodatkowo zabezpiecza wnętrze przed wilgocią. Przemyślana konstrukcja sprawia, że okno możemy zamontować w jednym z czterech miejsc według Państwa potrzeb. Kierunek wybieramy już podczas montażu. Okno jest prześwitujące więc możemy zerknąć do środka domku bez otwierania domku. Jest ono montowane na stałe i nie ma możliwości jego otworzenia.

Okno w domku narzędziowym - Oakland 759Świetlik dachowy Oakland 759

Wytrzymała konstrukcja i bezpieczeństwo

Domek posiada solidną, mocną konstrukcje. Dwuspadowy dach posiada stalowe wzmocnienia konstrukcji, dzięki którym nie straszne mu opady śniegu - pokrywa swobodnie zsuwa się z połaci dachowych. Domek Oakland 759 zamocować można do podłoża za pomocą kotew (do zakupu we własnym zakresie), aby jeszcze lepiej zabezpieczyć całą konstrukcje. W podłodze domku znajdują się specjalne otwory, które umożliwiają taki montaż.

Domek narzędziowy - aranżacja w ogrodzie

Możliwość malowania ścian na dowolny kolor

Domek Oakland 759 zachowany jest w odcieniach szarości - ścianki domku są jaśniejsze, zaś drzwi, okna oraz dach ciemniejsze. Domek można pomalować na dowolnie wybrany kolor za pomocą farby. Specjalny materiał z którego jest wykonany i chropowata powierzchnia sprawiają że farba łatwo się przyjmuje i utrzymuje. Przed malowaniem zalecamy zapoznać się dokładnie z instrukcją. Pomalowanie domku równa się z utratą możliwości zwrotu towaru.

Pomalowane ściany domku na narzędzia do ogrodu Keter Oakland

Polecany dodatkowy artykuł 

Zanim rozpoczną Państwo montaż domku, polecamy przeczytanie naszego artykułu na temat odpowiedniego przygotowania podłoża pod naszą konstrukcje - Jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Marka Keter znana jest na całym świecie jako producent najwyższej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzywa sztucznego. Marka działa już na rynku ponad 60 lat. Fabryki firmy zlokalizowane są w Europie, więc mamy gwarancję, że jakość produktów marki Keter będzie znacznie wyższa niż produktów z fabryk azjatyckich.

Regał narzędziowy gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci regału narzędziowego Keter Sigma

 

Zobacz także powiązane: pkl, meble plastikowe, Keter domki narzędziowe, domki narzędziowe opinie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Oakland 759

Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:

 • Szerokość: 229 cm
 • Głębokość: 287 cm
 • Wysokość: 242 cm

Wymiary wewnętrzne: 

 • Szerokość: 201 cm
 • Głębokość: 261 cm
 • Wysokość: 230 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 5,25 m2

Grubość ścianek:

 • 20 mm

Liczba okien:

 • Jedno
 • Szerokość: 68 cm
 • Wysokość: 65 cm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 148,5 cm
 • Wysokość: 182,5 cm

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 5,25
Szerokość [cm] 229
Głębokość [cm] 287
Wysokość [cm] 242
Podłoga Tak
Drzwi podwojne
Okna Tak
Dach spadzisty
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Montaż samodzielny
Możliwość mocowania kłódki Tak
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Okno w dachu Tak
Pojemność [m3] 12,06
Waga [kg] 165
Wentylacja Tak
Wykończenie drewnopodobne

Dostawa i montaż mebli:

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego, montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Poniższy film przedstawia montaż większego domku (7511) okiem Klienta, ale zasada jest dokładnie taka sama.

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 227 cm
 • Głębokość: 132 cm
 • Wysokość: 46 cm

Waga:

 • ok. 165 kg

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter Oakland 759

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.83
6 opinii
5
5
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Gienek

  Domek został złożony zgodnie z instrukcją. Składanie nie było trudne ale żmudne, bo trzeba wykonywać czynnosci pokolei i odszukiwać kolejne części. Trwało to 2 dni po kilka godzin z uwagi na upały. Póki co stoi pusty i czeka na przenosiny narządzi.

 • Krzysiek

  Szybka dostawa, profesjonalna obsługa,zgodność towaru z zamówieniem - czego chcieć więcej ? Gorąco polecam.

 • bardzo fajny domek

  Domek prezentuje się rewelacyjnie. Jest stabilny, dzięki świetlikowi i okienku dobrze doświetlony w środku, ma też dobrą wentylację. Złożenie go zajęło 2 osobom ok. 5 godzin z przerwami na posiłki i papierosa :)

 • Jarek

  Elementy spasowane ( drobne korekty przy spinaniu ścianek pionowych zapinkami). Spokojny montaż zajął nam (2 osoby) ok. 6 godzin i nie sprawiał problemów ( instrukcja czytelna, wkręty dobrze oznaczone i jeszcze pozostał ich zapas). Dostawa zgodnie z terminem. Niestety jeden z elementów róg pionowej prawej framugi drzwi był odłamany ( trzyma drzwi ale nie wygląda estetycznie). Przy takiej ilości elementów trudno jest sprawdzić czy elementy są uszkodzone- szczególnie te drobne. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę przy rozpakowaniu to to, czy elementy są oryginalnie zapakowane w kartony i w folie. Jeżeli folie są naruszone to może to dać do myślenia, ze element mógł być podmieniony. Ponadto należy zwrócić uwagę na moc wkręcania wkrętów. Ogólnie jestem zadowolony. Domek spełnił moje oczekiwania.

 • Paweł

  Super obsługa, fachowa i pomocna.
  Dostawa błyskawiczna.
  Polecam!

 • Adam

  Fajny domek. Ładnie się prezentuje. Instrukcja montażu czytelna, krok po kroku, według instrukcji, wraz z ojcem złożyliśmy go w 5 godzin. Nie brakowało żadnych elementów, a niektórych drobiazgów (śrubek) było w nadmiarze. Elementy domku dobrze spasowane (nie trzeba było nic naciągać na siłę). Domek dużo efektowniejszy niż inne tańsze pozycje Ketera.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego ozdobne skrzynki na balkon kolorowe z tworzywa skrzynia brązowa z tworzywa na balkon na narzędzia

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×