W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Keter Oakland 759 - Domek narzędziowy z tworzywa

5 599 zł 4 999 zł
do 19.04.2019
i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: wtorek, 23.04.2019
 • Zamów do: g. 14:00, wtorek, 23.04.2019
 • Pozostało: 3d 23h 42min
 • kod: 15429

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 287
Szerokość [cm] 229
Wysokość [cm] 242
Materiał tworzywo sztuczne
Wykończenie drewnopodobne
Możliwość mocowania kłódki Tak
Wentylacja Tak
Okno w dachu Tak
Podłoga Tak
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Waga [kg] 165
Pojemność [m3] 12,06
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 5,25

Opis produktu

Najnowszy produkt renomowanej i znanej firmy Keter - Domek Oakland 759 będący następcą domków z serii Fusion - reprezentuje najwyższą jakość wykonania, imponujący wygląd oraz niespotykane wcześniej rozwiązania.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Imitacja drewna

Zatrzymując wzrok na domku firmy Keter odnosimy wrażenie jakby został wykonany z drewna, a nie z tworzywa sztucznego. Przewaga tego materiału nad drewnem ujawnia się zazwyczaj po roku, kiedy drewno trzeba konserwować, a domek ogrodowy Oakland 759 służy dalej w takim samym stanie jak na początku użytkowania. Po zaniechaniu niezbędnych konserwacji drewnianych konstrukcji, już po kilku latach będzie się ono nadawało tylko i wyłącznie do utylizacji. Domek narzędziowy Oakland 759 jest wykonany z tworzyw sztucznych gwarantujących wytrzymałość przez znacznie dłuższy okres czasu niż drewniane odpowiedniki. Konstrukcja której nie trzeba konserwować, gwarantuje oszczędność czasu oraz pieniędzy na drogie specyfiki do ochrony drewna. Materiały z których wykonano domek nie gniją, nie łuszczą się oraz są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne.

Domek Keter Oakland 759

Najistotniejsze są detale

Duże, pojedyncze okno wykonane w stylu wiktoriańskim sprawi, że wnętrze domku będzie wystarczająco jasne w ciągu dnia, jednocześnie zachowując atrakcyjny wygląd. Przemyślana konstrukcja pozwala na zamontowanie okna w jednym z czterech miejsc według Państwa potrzeb. Kierunek wybieramy już podczas montażu. Prześwitujące okno umożliwi zerknięcie do środka domku bez otwierania drzwi. Montowane na stałe - bez możliwości otworzenia.

Animacja domku Keter Oakland 759

Projektanci domku Keter Oakland 759, zastosowali również sprawdzoną metodę wykorzystywaną w poprzednich domkach Fusion - okno dachowe przez które wpada światło. Jest to połączenie walorów praktycznych – więcej światła w domku, z walorami estetycznymi będącymi na wysokim poziomie. Wpadające przez dach promienie słoneczne sprawiają ciekawe wrażenie. Dzięki stalowym wzmocnieniom konstrukcji dachu, nie straszne mu opady śniegu. 

Bezpieczeństwo użytkowania

Zapewni zamknięcie drzwi na specjalną, solidną zasuwkę wykonaną z metalu, którą dodatkowo można zabezpieczyć kłódką (we własnym zakresie).Taka konstrukcja gwarantuje szczelne zamknięcie domku, jednak należy pamiętać że nie chroni ona zawartości domku w 100% i przechowywanie cennych przedmiotów wewnątrz odbywa się na własną odpowiedzialność. Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne włamanie i kradzież. Domek jest całoroczny, nie wymaga specjalnej konserwacji - wystarczy przemyć go czystą, bieżącą wodą z dodatkiem delikatnych detergentów. Używanie chemii jest zabronione .

Malowanie ścian 

Cechą wyróżniającą domek Oakland 759 jest możliwość pomalowania ścian domku na dowolny kolor. Specjalny materiał oraz chropowata powierzchnia sprawiają, że kolor łatwo się przyjmuje i utrzymuje. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie domku do swoich indywidualnych potrzeb oraz gustu. Nie wolno jednak malować okna, drzwi, framugi drzwi, dachu, podłogi oraz innych elementów. Zmianę koloru możemy zastosować tylko w przypadku ścian, a do ich malowania potrzebujemy wałka – nie używać pędzla. Pomalowanie domku równa się z utratą możliwości zwrotu towaru.

Malowanie ścian domku Keter Oakland

Przeznaczenie i zastosowanie domku

Otwierając szerokie, masywne oraz podwójne drzwi domku widzimy przestronne pomieszczenie. Po uchyleniu obu skrzydeł uzyskujemy szerokość 148 cm pozwalającą na wjechanie do środka nawet quadem. Szczelna i wytrzymała podłoga chroni, aby nie dostały się do środka wszelkie gryzonie czy nieproszeni goście. Pod drzwiami wykonany został specjalny kołnierz błotny, dodatkowo pełniący funkcję progu umożliwiającego łatwiejszy wjazd np. kosiarką. Do ścian można przymocować dodatkowe elementy takie jak wieszaki czy półki, które należy wkręcać w metalowe elementy konstrukcji. Wysokość wewnątrz domku w szczycie wynosi ok 230 cm umożliwiając postawienie nawet bardzo wysokich przedmiotów. 

Pomalowane ściany domku na narzędzia do ogrodu Keter Oakland

Prosty montaż i czytelna instrukcja

Łatwa do  zmontowania konstrukcja domku Oakland 759 wraz z czytelną instrukcją sprawia, że nawet dwie niedoświadczone osoby zmontują domek. Jednak, aby w pełni cieszyć się domkiem narzędziowym na jego montaż trzeba przeznaczyć ok. 6-9h w zależności od tempa prac.

Firma Keter - producent znany na całym świecie 

Keter to marka znana na całym świecie, firma tworząca produkty najwyższej jakości od ponad 60 lat. Fabryki które produkują większość przedmiotów są ulokowane w Europie, dzięki czemu ich jakość jest nieporównywalnie wyższa, niż produkty z azjatyckich fabryk. Keter połączył się z dwoma innymi markami: Allibert oraz Curver, tym samym łącząc wszystkie produkty w jedną spójną całość pod wspólnym sztandarem. Duża funkcjonalność oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne cieszą tysiące klientów na całym świecie którzy odpoczywają i korzystają z produktów firmy Keter.

Polecany dodatkowy artykuł 

Zanim rozpoczną Państwo montaż domku, polecamy przeczytanie naszego artykułu na temat odpowiedniego przygotowania podłoża pod naszą konstrukcje - Jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy

Wieszak narzędziowy gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci wieszaka narzędziowego Corner Tool Rack

Zobacz także powiązane: pkl, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Oakland 759

Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:

 • Szerokość: 229 cm
 • Głębokość: 287 cm
 • Wysokość: 242 cm

Wymiary wewnętrzne: 

 • Szerokość: 201 cm
 • Głębokość: 261 cm
 • Wysokość: 230 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 5,25 m2

Grubość ścianek:

 • 20 mm

Liczba okien:

 • Jedno
 • Szerokość: 68 cm
 • Wysokość: 65 cm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 148,5 cm
 • Wysokość: 182,5 cm

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 227 cm
 • Głębokość: 132 cm
 • Wysokość: 46 cm

Waga:

 • ok. 165 kg

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 287
Szerokość [cm] 229
Wysokość [cm] 242
Materiał tworzywo sztuczne
Wykończenie drewnopodobne
Możliwość mocowania kłódki Tak
Wentylacja Tak
Okno w dachu Tak
Podłoga Tak
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Waga [kg] 165
Pojemność [m3] 12,06
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 5,25

Dostawa i montaż mebli:

Domek ogrodowy dostarczany jest na ubezpieczonej palecie przez firmę kurierską. Kurier ma obowiązek dostarczyć paletę na poziom 0. Przeznaczony jest do samodzielnego, montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku niepotrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu domku Oakland 759.

Poniższy film przedstawia montaż większego domku (7511) okiem Klienta, ale zasada jest dokładnie taka sama.

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Oakland

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.83
6 opinii
5
5
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Gienek

  Domek został złożony zgodnie z instrukcją. Składanie nie było trudne ale żmudne, bo trzeba wykonywać czynnosci pokolei i odszukiwać kolejne części. Trwało to 2 dni po kilka godzin z uwagi na upały. Póki co stoi pusty i czeka na przenosiny narządzi.

 • Krzysiek

  Szybka dostawa, profesjonalna obsługa,zgodność towaru z zamówieniem - czego chcieć więcej ? Gorąco polecam.

 • bardzo fajny domek

  Domek prezentuje się rewelacyjnie. Jest stabilny, dzięki świetlikowi i okienku dobrze doświetlony w środku, ma też dobrą wentylację. Złożenie go zajęło 2 osobom ok. 5 godzin z przerwami na posiłki i papierosa :)

 • Jarek

  Elementy spasowane ( drobne korekty przy spinaniu ścianek pionowych zapinkami). Spokojny montaż zajął nam (2 osoby) ok. 6 godzin i nie sprawiał problemów ( instrukcja czytelna, wkręty dobrze oznaczone i jeszcze pozostał ich zapas). Dostawa zgodnie z terminem. Niestety jeden z elementów róg pionowej prawej framugi drzwi był odłamany ( trzyma drzwi ale nie wygląda estetycznie). Przy takiej ilości elementów trudno jest sprawdzić czy elementy są uszkodzone- szczególnie te drobne. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę przy rozpakowaniu to to, czy elementy są oryginalnie zapakowane w kartony i w folie. Jeżeli folie są naruszone to może to dać do myślenia, ze element mógł być podmieniony. Ponadto należy zwrócić uwagę na moc wkręcania wkrętów. Ogólnie jestem zadowolony. Domek spełnił moje oczekiwania.

 • Paweł

  Super obsługa, fachowa i pomocna.
  Dostawa błyskawiczna.
  Polecam!

 • Adam

  Fajny domek. Ładnie się prezentuje. Instrukcja montażu czytelna, krok po kroku, według instrukcji, wraz z ojcem złożyliśmy go w 5 godzin. Nie brakowało żadnych elementów, a niektórych drobiazgów (śrubek) było w nadmiarze. Elementy domku dobrze spasowane (nie trzeba było nic naciągać na siłę). Domek dużo efektowniejszy niż inne tańsze pozycje Ketera.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego ozdobne skrzynki na balkon kolorowe z tworzywa skrzynia brązowa z tworzywa na balkon na narzędzia

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×