Keter Ontario Box 850L skrzynia ogrodowa XXL grafit

(kod: 22128) Keter
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 22128

Opis produktu

Skrzynia ogrodowa Keter Ontario Box 850 L w kolorze grafitowym to pojemny schowek na różnorodne akcesoria ogrodowe, w którym można pomieścić m.in. poduszki na meble ogrodowe, narzędzia, zabawki dla dzieci i inne przedmioty. Schowek prezentuje się naturalnie i bardzo dobrze odnajduje się w aranżacjach pełnych barw ziemi, stając się ich spójnym i wartościowym elementem.

Skrzynia ogrodowa Ontario Box 850 L w kolorze grafitowym pochodzi z oferty renomowanej firmy Keter, która cieszy się uznaniem na europejskim rynku. Wykonano ją z tworzywa sztucznego formowanego wtryskowo - polipropylenu, któremu w procesie produkcji nadano wygląd imitujący naturalne drewno, co znakomicie prezentuje się od strony wizualnej.

Skrzynia ogrodowa Ontario

Polipropylen jest ponadto materiałem odpornym na działanie zmiennych warunków pogodowych, promieniowanie UV i różnice temperatur, dzięki czemu skrzynia będzie odpowiednia do użytku zewnętrznego. Jest ona niemal bezobsługowa, nie wymaga konserwacji, impregnacji, a do jej czyszczenia wystarczy woda, która powinna usunąć nawet większa zabrudzenia.

Skrzynia ogrodowa Ontario aranżacja

Skrzynia Keter Ontario Box 850 L posiada dwa wygodne uchwyty, które umożliwiają przestawianie jej w inne miejsce, łącznie z jej zawartością, co jest rozwiązaniem praktycznym i funkcjonalnym. Zamknięcie skrzyni jest szczelne i chroni wnętrze przed działaniem wilgoci, a zarazem zapewnia dobrą wentylację. W skrzyni Ontario Box można zamontować kłódkę (we własnym zakresie) co uniemożliwi dostęp do jej wnętrza przez niepożądane osoby.

Zobacz także powiązane: pr6, skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Skrzynia ogrodowa Ontario wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 86 cm
  • długość: 147 cm
  • głębokość: 83 cm

Pojemność: 850 L

Wymiary paczki:

  • wysokość: 16 cm
  • długość: 149cm
  • szerokość: 106 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Produkt dostarczany jest przeznaczony jest do samodzielnego, prostego montażu. Do montażu nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ten produkt dostępny w OUTLET:

Zadzwoń Email
×