Keter Ontario Box 850L skrzynia ogrodowa XXL brąz

Keter Ontario Box 850L skrzynia ogrodowa XXL brąz
kliknij i zobacz 12 zdjęć
(kod: 22127) Keter
 • Grafitowy
 • Brązowy
 • pojemna skrzynia z solidną i szczelną pokrywą
 • możliwość zamknięcia skrzyni na kłódkę
 • tworzywo odporne na warunki pogodowe
 • siłowniki ułatwiające otwieranie
Keter Ontario Box to skrzynia ogrodowa o pojemności 850 L , która znakomicie pomieści różnorodne akcesoria - od poduszek na meble ogrodowe, przez zabawki, na narzędziach kończąc. Wyróżnia ją naturalny wygląd wizualny, gdyż jej struktur... pełny opis

1 499 zł

919 zł do 20.11.2018

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 45,95zł
Wysyłka do 24h
kod: 22127

Kluczowe parametry:

Siłownik gazowy Tak
Możliwość mocowania kłódki Tak
Długość [cm] 147
Głębokość [cm] 83
Wysokość [cm] 86
Pojemność [L] 850
Kolor brązowy
Materiał tworzywo sztuczne
Struktura płaska
Waga [kg] 22
Stelaż brak

Opis produktu

Keter Ontario Box to skrzynia ogrodowa o pojemności 850 L, która znakomicie pomieści różnorodne akcesoria - od poduszek na meble ogrodowe, przez zabawki, na narzędziach kończąc. Wyróżnia ją naturalny wygląd wizualny, gdyż jej struktura przypomina drewno. Dzięki takiej estetyce znakomicie łączy się z wszelkimi naturalnymi elementami wszelkich aranżacji przestrzeni ogrodów, tarasów czy balkonów.

Skrzynia ogrodowa Ontario

Materiał, z którego wykonano skrzynię ogrodową Keter Ontario Box w kolorze brązowym to uformowane przez tłoczenie w procesie produkcji tworzywo sztuczne, które swoim wyglądem imituje naturalne drewno, ale cechuje się znacznie lepszymi od niego właściwościami. Polipropylen jest odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowanie UV, różnice temperatur i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu skrzynia będzie odpowiednia do użytku zewnętrznego, nie wymaga konserwacji i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Nie będzie się łuszczyć i nie straci swojego koloru, nawet podczas codziennego, intensywnego użytkowania.

Skrzynia ogrodowa Ontario aranżacja

Skrzynia Ontario Box posiada zamek, w którym można zamontować kłódkę (we własnym zakresie). Posiada ona wygodne uchwyty oraz kółka, dzięki czemu w dowolnym momencie można przenieść ją w inne miejsce, nawet wtedy, kiedy jest pełna. Jej zamknięcie jest szczelne i chroni wnętrze przed działaniem wilgoci, zapewniając przy okazji dobrą wentylację.

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Skrzynia ogrodowa Ontario wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 86 cm
 • długość: 147 cm
 • głębokość: 83 cm

Pojemność: 850 L

Wymiary paczki:

 • wysokość: 16 cm
 • długość: 149 cm
 • szerokość: 106 cm

 

Kluczowe parametry:

Siłownik gazowy Tak
Możliwość mocowania kłódki Tak
Długość [cm] 147
Głębokość [cm] 83
Wysokość [cm] 86
Pojemność [L] 850
Kolor brązowy
Materiał tworzywo sztuczne
Struktura płaska
Waga [kg] 22
Stelaż brak

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską i przeznaczony jest do samodzielnego, prostego montażu. W przesyłce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu skrzyni oraz instrukcja z ilustracjami. Nie wymagane są żadne specjalistyczne narzędzia - do montażu wystarczy śrubokręt krzyżakowy. Sugerujemy stosowanie rękawic ochronnych

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.