Skrzynia na taras Rockwood Box 570L

599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13942

Opis produktu

Funkcjonalna skrzynia na taras Rockwood Box 570L wykonana została przez renomowaną firmę Keter, która zajmuje się produkcją wyposażenia do ogrodu i na taras z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Skrzynia Rockwood 570L może służyć cały rok, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. To doskonała oferta dla osób szukających schowka do ogrodu, na taras czy na balkon, w którym można zmieścić większe poduszki do mebli ogrodowych, narzędzia ogrodowe, zabawki czy cokolwiek innego. Jest w niej naprawdę dużo miejsca – skrzynia ma 570 litrów pojemności. Uchwyty po bokach ułatwiają przenoszenie skrzyni. W skrzyni na taras Rockwood Box można schować przedmioty o łącznej maksymalnej wadze 75 kilogramów.

Struktura skrzyni na taras Rockwood Box 570L

Choć skrzynia na taras Rockwood sprawia wrażenie wykonanej z drewna, tak naprawdę zrobiona została ze specjalnie uformowanego tworzywa sztucznego. Jej brązowy kolor dodatkowo powiększa to wrażenie. Materiał, z którego wykonana jest skrzynia ogrodowa Keter Rockwood Box 570L, ma wygląd i strukturę drewna, ale w przeciwieństwie do tego naturalnego materiału nie wymaga konserwacji. Tworzywo sztuczne wykorzystane do stworzenia skrzyni jest odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu produkt nie traci swojego koloru i nie łuszczy się. Wodoodporny materiał chroni przechowywane wewnątrz przedmioty przed wodą. Skrzynia na taras Rockwood dobrze zabezpiecza swoją zawartość przed warunkami zewnętrznymi, a dzięki odpowiedniej wentylacji zapewnia również ochronę przed wilgocią.

System otwierania skrzyni ogrodowej Rockwood Keter

Skrzynia na wyposażenie ogrodowe Keter Rockwood Box 570L ma pokrywę, która jest bardzo wytrzymała i może pełnić funkcję siedziska dla dwóch dorosłych osób – utrzymuje obciążenie do 350 kilogramów. Większą wytrzymałość produktu zapewniają dodatkowe, metalowe wzmocnienia konstrukcji. Pokrywa skrzyni na taras wyposażona jest też w automatyczny system otwierania, który wspomaga zarówno otwieranie, jak i zamykanie skrzyni. Siłownik umieszczony na zawiasach po otwarciu pojemnika utrzymuje klapę w górze. Jeśli chodzi o dodatkowe zabezpieczenie zawartości, to pokrywa jest przystosowana do zamknięcia na kłódkę (kłódki nie ma w zestawie, trzeba ją kupić oddzielnie).

 

Keter Rockwood animacja

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Keter Rockwood Skrzynia ogrodowa wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 64,4 cm
  • długość: 155 cm
  • głębokość: 72,4 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • wysokość: 57,9 cm
  • długość: 142,4 cm
  • głębokość: 62,6 cm

Pojemność: 570 L

Wymiary paczki:

  • wysokość: 17,3 cm
  • długość: 157,5 cm
  • głębokość: 74,7 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Instrukcja obsługi Skrzynia Rockwood Keter

W przesyłce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu skrzyni oraz instrukcja z ilustracjami.Nie wymagane są żadne specjalistyczne narzędzia - do montażu wystarczy śrubokręt krzyżakowy. Sugerujemy stosowanie rękawic ochronnych. Montażu powinny dokonywać dwie osoby.

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter ROCKWOOD BOX 570 L

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×