Skrzynia ogrodowa Keter Rattan Box 265L

249 zł

Produkt niedostępny

kod: 13931

Opis produktu

Praktyczna i przenośna prostokątna skrzynia na akcesoria ogrodowe, poduszki do mebli, narzędzia czy zabawki jest dobrym rozwiązaniem do ogrodu, na taras czy balkon. Keter Rattan Box ma pojemność 265 litrów, co oznacza że pomieści całkiem sporo przedmiotów. 

Skrzynia ogrodowa Rattan 265L została wykonana z tworzywa sztucznego przez specjalizującą się w takich wyrobach firmę Keter, co oznacza, że jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, wodoodporna oraz niewrażliwa na działanie promieni UV. Odporność na działanie promieni UV oznacza, że skrzynia nie traci swojego koloru i nie trzeba jej w żaden sposób konserwować. Do jej czyszczenia wystarczy woda. Można stosować łagodne środki czyszczące w razie większego zabrudzenia. Powierzchnia skrzyni ma strukturę rattanu, co jest zabiegiem producenta, który nadaje jej w ten sposób bardziej klasyczny i naturalny wygląd.

Skrzynia Keter Rattan Box 265L jest mobilna. Przy pokrywie znajdują się wygodne uchwyty, a u spodu skrzyni znajdują się kółka, dzięki którym w łatwy sposób przemieścisz skrzynię w dowolne miejsce.

Skrzynię Rattan Box można zamknąć na kłódkę (należy ją zakupić oddzielnie) dzięki specjalnie do tego przystosowanej pokrywie. Przechowywane przedmioty są bezpieczne i nikt niepowołany się do nich nie dostanie. Dodatkowo dzięki wentylacji w skrzyni nie groźna jest wilgoć. 

 

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 58 cm
  • długość: 117 cm
  • głębokość: 44 cm

Keter Rattan Box 265L

Wymiary wewnętrzne:

  • wysokość: 55 cm
  • długość: 115 cm
  • głębokość: 42 cm

Pojemność: 265 L

Wymiary paczki:

  • wysokość: 12 cm
  • długość: 119 cm
  • głębokość: 54,5 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Skrzynia jest dostarczana w jednej paczce. Produkt do samodzielnego, prostego montażu przez jedną osobę. Nie wymaga narzędzi. Montaż skrzyni nie zajmuje więcej niż 10 minut.

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter RATTAN BOX 265 L

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Pródukt objęty jest gwarancją producenta, trwającą 2 lata.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×