Wybrane produkty dostarczymy do Świąt - kliknij i zobacz »

Lampki nocne do sypialni

sortuj:
  • Firma Zuma – Line to renomowany importer i dystrybutor oferujący szeroki wybór lamp, kinkietów, żyrandoli oraz artykułów z branży oświetleniowej w Polsce. W swojej ofercie posiada produkty wyróżniające się oryginalnym kształtem i ciekawym wykończeniem. Wysokiej jakości eleganckie lampy sprawdzą się w każdym otoczeniu, zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w  przestrzeniach...

    349 zł
  • Max Fliz to firma produkująca najwyższej jakości oświetlenie.Według filozofii marki światło jest najważniejszym elementem wystroju, który decyduje o prawdziwym klimacie domowej aranżacji. Max Fliz dba o to by przy projektowaniu nowych lamp brane były pod uwagę nie tylko światowe trendy ale i gusta klientów.Dzięki temu oferta marki zachwyca wzornictwem oraz wysoką jakością materiałów i...

    484 zł

Lampki nocne

Lampki nocne do sypialni to bardzo szeroka kategoria. W zależności od potrzeb znajdziemy takie, które zapalają się na przycisk, dotykowe, czy za pociągnięciem sznurka. Są tez klasyczne z abażurem i bardziej nowoczesne.

Lampki nocne dla dzieci

Lampki do sypialni dla dzieci charakteryzuja się przede wszystkim nieco innym designem. Zazwyczaj są bardziej kolorowe i czasem prostsze w obsłudze.

Lampki nocne na baterie i z przewodem

W ostatnich latach poza klasycznymi lampkami z przewodem pojawiły się przenośne lampki na baterie. Mogą byc one przemieszczane i ustawiane w dowolnym miejscu bez potrzeby odłączania, co zdecydowanie polepsza ich użyteczność.