Vita Copenhagen lampa Silvia szczotkowany mosiądz

(kod: 20991) Vita Copenhagen
359 zł + dostawa 10 zł
  • Wysyłka w 3 do 10 dni
  • kod: 20991

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 45
Wysokość [cm] 45
Materiał tworzywo sztuczne
Długość przewodu [cm] 210
Ilość żarówek 1
Rodzaj gwintu E27

Opis produktu

Lampa Silvia to lampa w stylu nowoczesnym, która uatrakcyjni każde wnętrze. Wykonana z wysokiej jakości niełamliwego tworzywa sztucznego w kolorze eleganckiej miedzi, doda wnętrzu charatkeru i stylu. Dzięki nachodzącym na siebie elementom, klosz przypomina kształtem szyszkę, więc lampa Silvia nada aranżacji tajemniczej leśnej aury. 

Lampa silvia mosiądz

Jeśli chcą Państwo stosować lampę Silvię jako lampę sufitową należy dokupić jedno z 3 dostępnych zawieszeń dostępnych w ofercie naszego sklepu. Zawieszenie Cord Set ma stożkową osłonkę sufitową oraz kabel o długości 2,1 m. Zawieszenie Rossette ma płaską, metalową osłonkę i kabel o długości 2,1m. Zawieszenie Cannonball ma kabel o długości 2,5m oraz ciekawą kulistą osłonkę sufitową, wykonaną z silikonu. Mogą Państwo stworzyć przepiękne klastery wieszając lampy po dwie lub trzy dokupując specjalne zawieszenia wielokablowe Cannonbal Cluster 2 i Cannonbal Cluster 3.

Lampa silvia mosiądz aranżacja

Jeśli chcą Państwo stosować lampę Silvię jako lampę ścienną, należy dokupić ramiona ścienne Willow lub ramiona Willow Double umożliwiające zawieszenie dwóch lamp jednocześnie.

Jeśli chcą Państwo stosować lampę jako lampę stojąca, należy dokupić jedno z 4 rodzajów podstaw. Tripod to stojak o wysokości 114,5 cm z 3-metrowym okablowaniem. Tripod base to stojak z możliwością regulowania wysokości z 12,5 cm do 18,5 cm. Stołowa Tripod to stojak o wysokości 36 cm. Stojak Champagne z długością kabla wynoszącą 1,5 cm ma 140 cm wysokości. 

Lampa silvia mosiądz stojąca

W wyborze lampy niezwykle pomocna będzie aplikacja mobilna VITA Unfold at home, która pozwala na sfotografowanie lamp z kolekcji VITA w swoim własnym wnętrzu. Aplikacja wykorzystuje system rzeczywistości rozszerzonej. Korzysta z obrazu z kamery, na który nakłada generowaną w czasie rzeczywistym grafikę 3D lamp producenta Vita Copenhagen. Aplikacja dostępna do pobrania za darmo: 

 

 

 

Uwaga: Sprzedaż dotyczy tylko klosza. Żarówkę, zawieszenie lub trójnóg należy dokupić oddzielnie.

Wymiary elementów zestawu:

 

Lampa Silvia mosiądz wymiary

  • Średnica: 45 cm
  • Wysokość: 45 cm

Długość kabla:

  • Cord Set, Rosette - 210 cm
  • Cannonball - 250 cm

Wysokość stojaka:

  • Tripod base 12,5 cm
  • Tripod stołowa 36 cm
  • Tripod 114,5 cm
  • Champagne 140 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 45
Wysokość [cm] 45
Materiał tworzywo sztuczne
Długość przewodu [cm] 210
Ilość żarówek 1
Rodzaj gwintu E27

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonych, atrakcyjnie zapakowanych paczkach w charaterze gift boxów. Lampa wymaga szybkiego i łatwego montażu, ktory zajmuje od 5 do 15 minut. 

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu lampy Silvia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×