Silvia lampa dekoracyjna Vita Copenhagen biel i miedź

(kod: 20989) Vita Copenhagen
359 zł + dostawa 10 zł
  • Wysyłka w 2 do 10 dni
  • kod: 20989

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 45
Wysokość [cm] 45
Materiał tworzywo sztuczne
Długość przewodu [cm] 210
Ilość żarówek 1
Rodzaj gwintu E27

Opis produktu

Lampa Silvia to połączenie niebanalnej formy, ciekawej kolorystyki i ogromnej funkcjonalności, doskonale uzupełni aranżacje w stylu nowoczesnym, czy skandynawskim. Klosz lampy wykonany został z niełamliwego tworzywa sztucznego w stylowym kolorze miedzi. Do lampy należy oddzielnie dokupić żarówkę oraz zawieszenie lub podstawę. Polecaną przez producenta żarówką jest żarówka LED A+ 60mm 6W.

Lampa Silvia miedź

W ofercie sklepu dostępne są 4 rodzaje podstaw. Podstawa Champagne to stojak o wysokości 140 cm, Tripod to trójnóg o wysokości ok. 114,5 cm z 3-metrowym kablem. Stołowa Tripod to trójnóg o wysokości 36 cm z 2-metrowym okablowaniem, natomiast Tripod base to trójnóg z możliwością regulacji wysokości z 12,5 cm do 18,5 cm z długością kabla wynoszącą 2m. Lampę można obrócić o 180 stopni. 

Lampa silvia aranżacja miedź

Oferujemy 3 rodzaje podstawowych zawiesi: Cord Set to zawieszenie z 2,1-metrowym kablem oraz stożkową osłonką sufitową wykonaną z tworzywa sztucznego, zawiesie Rossette z 2,1-metrowym kablem ma metalową, płaską osłonkę, a zawieszenie Cannonball z długością kabla wynoszącą 2,5 m ma silikonową osłonkę w kształcie kuli. Istnieje możliwość dokupienia specjalnych zawiesi wielokablowych i zawieszenie dwóch bądź trzech lamp jednocześnie na zawieszeniach Cannonbal Cluster 2 lub Cannonbal Cluster 3. Jedną lampę Silvię dodatkowo można zawiesić na ścianie na ramionach ściennych Willow lub dwie lampy na ramionach Willow Double.

Lampa Silvia klaster miedź

W wyborze lampy niezwykle pomocna będzie aplikacja mobilna VITA Unfold at home, która pozwala na sfotografowanie lamp z kolekcji VITA w swoim własnym wnętrzu. Aplikacja wykorzystuje system rzeczywistości rozszerzonej. Korzysta z obrazu z kamery, na który nakłada generowaną w czasie rzeczywistym grafikę 3D lamp producenta Vita Copenhagen. Aplikacja dostępna do pobrania za darmo: 

 

 

 

Uwaga: Sprzedaż dotyczy tylko klosza. Żarówkę, zawieszenie lub trójnóg należy dokupić oddzielnie.

Wymiary elementów zestawu:

 

Lampa silvia miedż wymiary

  • Średnica: 45 cm
  • Wysokość: 45 cm

Długość kabla:

  • Cord Set, Rosette - 210 cm
  • Cannonball - 250 cm

Wysokość stojaka:

  • Tripod base 12,5 cm - 18,5 cm
  • Tripod stołowa 36 cm
  • Tripod 114,5 cm
  • Champagne 140 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 45
Wysokość [cm] 45
Materiał tworzywo sztuczne
Długość przewodu [cm] 210
Ilość żarówek 1
Rodzaj gwintu E27

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonych, atrakcyjnie zapakowanych paczkach w charaterze gift boxów. Lampa wymaga szybkiego i łatwego montażu, ktory zajmuje od 5 do 15 minut. 

Instrukcja montażu-pdf

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×