Ławka betonowa bez oparcia OSLO

(kod: 15638) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 159 zł 1 019 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 53,40zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15638

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 42
Gatunek drewna świerk
Stelaż stalowy
Waga [kg] 190
Wysokość siedziska [cm] 46

Opis produktu

Estetycznie wykonana ławka betonowa bez oparcia będzie idealnym wyposażeniem osiedli, parków czy szkół. Solidna i jednocześnie wygodna ławka będzie służyć wiele sezonów ze względu na zabezpieczenia przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Nogi ławki bez oparcia w postaci dwóch cokołów są efektownie zaokrąglone. Wykonano je z płukanego betonu o klasie B25. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niszczące oddziaływanie wilgoci czy deszczu. Stanowią jednocześnie stabilną podstawę dla siedziska. Elementy drewniane wykonane są ze świerku, który zabezpieczono lakierobejcą lub farbą akrylową. Elementy stalowe ocynkowano i pomalowano proszkowo by uchronić je przed korozją.

Ławka betonowa dzięki wykorzystaniu betonu jest bardzo ciężka (190 kg) i nawet bez montażu jest bardzo stabilna. Warto jednak przymocować ją do podłoża, by zabezpieczyć ją przed ewentualną kradzieżą.

Kolorystyka betonowej ławki bez oparcia utrzymana jest w stonowanych barwach. Elementy betonowe w standardzie występują aż w 5 wariantach - grys granitowy, sjenitowy, biało czarny oraz kamień rzeczny barwiony na czerwono i kamień rzeczny naturalny. Siedzisko jest w kolorze mahoniowym, który można za dopłatą zmienić na teak, palisander lub sosnę. Stalowe elementy kolorystycznie są zbliżone do mahoniu, są ciemnobrązowe (RAL 3001). Można je zmienić na inny kolor z dostępnych w palecie RAL za dopłatą. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 42 cm
  • szerokość 45 cm
  • długość 200 cm
  • waga ok. 190 kg

Oslo schemat

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 42
Gatunek drewna świerk
Stelaż stalowy
Waga [kg] 190
Wysokość siedziska [cm] 46

Dostawa i montaż mebli:

Firma kurierska dostarcza ławkę betonową bez oparcia OSLO w ubezpieczonej pacze na adres podany w zamówieniu. Dzięki przemyślanej konstrukcji montaż ławki jest samodzielny i nieskomplikowany.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa bez oparcia ławki ogrodowe bez oparcia ławka parkowa bez oparcia cena

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×