W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Ławka betonowa z oparciem OSLO II

(kod: 15639) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 279 zł 1 209 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 62,90zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15639

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 200
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 80
Stelaż betonowy
Waga [kg] 210

Opis produktu

Ławki z oparciem zawsze będą nieco wygodniejsze od tych bez oparcia. Można wygodniej na nich odpocząć, dając oparcie zmęczonym plecom. Ławka betonowa poza wyjątkowo solidną konstrukcją, cieszy oko estetycznym wyglądem i daje komfort użytkowania.

Płukany beton, z którego wykonano solidne nogi jest w klasie B25 i stanowi bardzo solidną i stabilną podstawę dla ławki z oparciem. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki zewnętrzne. Siedzisko i oparcie wykonane z drewna świerkowego zabezpieczono lakierobejcą lub farbą akrylową. Stalowe elementy konstrukcji ocynkowano i pomalowano proszkowo, by uchronić je przed korozją.

Choć betonowa ławka z oparciem waży aż 210 kg i może być używana od razu po ustawieniu jej w docelowym miejscu, warto ją dodatkowo zabezpieczyć. Montaż betonowej jest łatwy i nie wymaga dużego nakładu czasu. Ławkę można przymocować do podłoża kotwami lub kołkami rozporowymi.

Standardowa kolorystyka ławki utrzymana jest w stonowanych barwach. Betonowe cokoły występują aż w pięciu kolorach do wyboru - grys granitowy, sjenitowy, biało-czarny oraz kamień rzeczny barwiony na czerwono i kamień rzeczny naturalny. Drewniane siedzisko jest w kolorze mahoniowym, który można zmienić za dopłatą na teak, palisander lub sosnę. Stalowe elementy konstrukcji ławki z oparciem są w kolorze ciemnobrązowym (RAL 3001). Można zmienić ten kolor za dopłatą na inny spośród dostępnych barw z palety RAL. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 80 cm
  • szerokość 55 cm
  • długość 200 cm
  • waga ok. 210 kg

Oslo II schemat

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 200
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 80
Stelaż betonowy
Waga [kg] 210

Dostawa i montaż mebli:

Ławka betonowa z oparciem OSLO II przesyłana jest kurierem w paczce, która jest ubezpieczona. Mimo dużej wagi, montaż jest bezproblemowy i można wykonać go samodzielnie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×