Ławka drewniana stalowa Nelia 180cm

(kod: 16795) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
299 zł 279 zł + dostawa 19 zł
 • Wysyłka w 3 do 5 dni
 • kod: 16795

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 155
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 75
Gatunek drewna świerk
Stelaż stalowy
Wysokość siedziska [cm] 41

Opis produktu

Ławka drewniana stalowa Nelia 180cm to bardzo funkcjonalna ławka sprawdzająca się w wielu sytuacjach. Pasuje w każdym miejscu, w którym potrzebujemy trwałych i solidnych mebli.

Stelaż ławki został wykonany ze stali pomalowanej na czarny kolor metodą natryskową. Sprawia ona, że nie tylko wyglądają elegancko, ale są też równo pomalowane i dobrze zabezpieczone przed szkoldiwym oddziaływaniem warunków zewnętrznych. Przygotowane wcześniej specjalne otwory w stopach umożliwiają przykręcenie do podłoża, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że ławka się przewróci, czy ktoś ją ukradnie.

Drewno świerkowe użyte do ławki stalowej Nelia zostało oheblowane, frezowane na długich bokach i oszlifowane. Za pomocą metody zanurzeniowej zaimpregnowano je przed grzybami i pleśnią. Impregnat ma kolor bursztynowo-złoty. Jeśli zależy Państwu na tym, żeby ławka Nelia 180cm posłużyła przez kilka sezonów należy ją dodatkowo polakierować, co znacząco wydłuży jej trwałość.

Dzięki nawierceniu wszystkich otworów w deskach meble są proste w montażu. Niezbędne śruby znajdują się w zestawie. Można także dokupić przedłużenia do wbetonowania w ziemię za dodatkową opłatą.

Zobacz także powiązane: pkl, ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane, meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary drewnianej ławki ogrodowej Nelia

 • Długość: 180cm
 • Głębokość siedziska: 36cm
 • Wysokość siedziska (od podłoża): 41-39cm - przód podwyższony
 • Wysokość oparcia: 75cm
 • Rozstaw jednej nogi: 45 cm
 • Rozstaw nóg: 155cm
 • Wymiary deski: 150x10x3,5cm

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 155
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 75
Gatunek drewna świerk
Stelaż stalowy
Wysokość siedziska [cm] 41

Dostawa i montaż mebli:

Ławaka ogrodowa drewniana stalowa Nelia 180cm dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Wszystkie otwory w deskach i stelażach są nawiercone. 

Stelaże posiadają dodatkowe otwory pozwalające na ich zamocowanie do podłoża. 

Gwarancja:

Ławka objęta jest 12 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

Gwarancja obejmuje stelaże stalowe, oraz deski w zakresie wad materiałowych. 

Gwarancja nie obejmuje powłoki lakierniczej desek. Deski są impregnowane i dla przedłużenia okresu ich użtkowania nalezy pokryć je dodatkową warstwą lakieru. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • eksploatacja

  Ławka dobrej jakości. Zgrabna.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka drewniana ze skrzynią na taras balkon ławka ogrodowa drewniana biała ławka ogrodowa drewniana składana huśtawka ogrodowa drewniana ławka ławka ogrodowa żeliwno drewniana ławka ogrodowa drewniana noga ławka miejska drewniana platforma ławka skrzynia ogrodowa drewniana ławka ogrodowa ze skrzynią drewniana ławka ogrodowa drewniana ze skrzynią

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×