Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 150 cm

(kod: 21082) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
319 zł 289 zł + dostawa 19 zł
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 21082

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 150
Głębokość [cm] 36
Wysokość [cm] 76
Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Gatunek drewna świerk
Wysokość siedziska [cm] 41
Stelaż stalowy
Waga [kg] 28
Długość [cm] 180

Opis produktu

Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 150 cm to bardzo funkcjonalny mebel, który świetnie sprawdzi się w warunkach zewnętrznych. Doskonale uzupełni publiczne przestrzenie, takie jak parki, skwerki czy chodniki. Równie dobrze będzie służyć w przydomowym ogrodzie, czy też na działce. Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 150 cm jest estetycznie wykonana i charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

Długość ławki drewnianej stalowej z podłokietnikiem Nelia wynosi 150 cm, ma wysokie na 76 cm oparcie, które będzie komfortowe dla naszych pleców, natomiast głębokość siedziska wynosi 36 cm. O trwałości ławki świadczą materiały, z których została wykonana. Deski znajdujące się na oparciu oraz na siedzisku wykonane są z drewna świerkowego, które zostało zaimpregnowane. We własnym zakresie należy je zabezpieczyć lakierem do drewna lub zdecydować się na deski pomalowane za dopłatą. Stelaż ławki oraz podłokietniki wyprodukowano z solidnej stali pomalowanej na elegancki, czarny kolor metodą natryskową. Całość odporna jest na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Stopy ławki drewnianej stalowej z podłokietnikiem Nelia 150 cm mają wywiercone specjalne otwory, dzięki którym można ławkę przymocować do podłoża. W ten sposób ławka zyskuje na stabilności i jest zabezpieczona przed ewentualną kradzieżą.

Zobacz także powiązane: ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość ławki: 150 cm
  • Wysokość siedziska: 41 cm
  • Wysokość oparcia: 76
  • Szerokość siedziska: 36 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 150
Głębokość [cm] 36
Wysokość [cm] 76
Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Gatunek drewna świerk
Wysokość siedziska [cm] 41
Stelaż stalowy
Waga [kg] 28
Długość [cm] 180

Dostawa i montaż mebli:

Ławka dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce w której znajdują się stelaże żeliwne, deski i śruby montażowe. 

Ławka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Należy przykręcić deski do stelaży. Wszystkie deski posiadają nawiercone otwory, dzięki czemu montaż zajmuje tylko kilka minut

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa królewska z podłokietnikiem ławki ogrodowe 150 cm skrzynia technorattan ceny 140 150 cm ławka drewniana ze skrzynią na taras balkon producent ławki ogrodowe ze skrzynią 150 cm ławka ogrodowa drewniana biała ławka ogrodowa drewniana cena ławka ogrodowa drewniana składana huśtawka ogrodowa drewniana ławka ławka ogrodowa żeliwno drewniana ławka ogrodowa drewniana noga ławka miejska drewniana platforma

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×