Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 150 cm

Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 150 cm
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 21082) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
150cm 180cm
Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 150 cm  to bardzo funkcjonalny mebel, który świetnie sprawdzi się w warunkach zewnętrznych. Doskonale uzupełni publiczne przestrzenie, takie jak parki, skwerki czy chodniki. Równie d... pełny opis

319 zł

289 zł

+ dostawa 19 zł
Wysyłka do 10 dni
kod: 21082

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 150
Głębokość [cm] 36
Wysokość [cm] 76
Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Gatunek drewna świerk
Wysokość siedziska [cm] 41
Stelaż stalowy
Waga [kg] 28
Długość [cm] 180

Opis produktu

Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 150 cm to bardzo funkcjonalny mebel, który świetnie sprawdzi się w warunkach zewnętrznych. Doskonale uzupełni publiczne przestrzenie, takie jak parki, skwerki czy chodniki. Równie dobrze będzie służyć w przydomowym ogrodzie, czy też na działce. Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 150 cm jest estetycznie wykonana i charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

Długość ławki drewnianej stalowej z podłokietnikiem Nelia wynosi 150 cm, ma wysokie na 76 cm oparcie, które będzie komfortowe dla naszych pleców, natomiast głębokość siedziska wynosi 36 cm. O trwałości ławki świadczą materiały, z których została wykonana. Deski znajdujące się na oparciu oraz na siedzisku wykonane są z drewna świerkowego, które zostało zaimpregnowane. We własnym zakresie należy je zabezpieczyć lakierem do drewna lub zdecydować się na deski pomalowane za dopłatą. Stelaż ławki oraz podłokietniki wyprodukowano z solidnej stali pomalowanej na elegancki, czarny kolor metodą natryskową. Całość odporna jest na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Stopy ławki drewnianej stalowej z podłokietnikiem Nelia 150 cm mają wywiercone specjalne otwory, dzięki którym można ławkę przymocować do podłoża. W ten sposób ławka zyskuje na stabilności i jest zabezpieczona przed ewentualną kradzieżą.

Zobacz także powiązane: ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość ławki: 150 cm
  • Wysokość siedziska: 41 cm
  • Wysokość oparcia: 76
  • Szerokość siedziska: 36 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 150
Głębokość [cm] 36
Wysokość [cm] 76
Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Gatunek drewna świerk
Wysokość siedziska [cm] 41
Stelaż stalowy
Waga [kg] 28
Długość [cm] 180

Dostawa i montaż mebli:

Ławka dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce w której znajdują się stelaże żeliwne, deski i śruby montażowe. 

Ławka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Należy przykręcić deski do stelaży. Wszystkie deski posiadają nawiercone otwory, dzięki czemu montaż zajmuje tylko kilka minut

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.