Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 180 cm

(kod: 21083) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
339 zł 309 zł + dostawa 19 zł
  • Wysyłka w 5 do 7 dni
  • kod: 21083

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Długość [cm] 180
Głębokość [cm] 36
Wysokość [cm] 76
Gatunek drewna świerk
Stelaż stalowy
Waga [kg] 28
Wysokość siedziska [cm] 41
Długość [cm] 180

Opis produktu

Zarówno w miejscach publicznych, takich jak parki, skwerki czy deptaki oraz w przydomowym ogrodzie lub na działce powinno znaleźć się miejsce na wygodne siedzisko, które charakteryzuje się trwałością i estetycznym wyglądem. Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 180 cm wykonana jest z solidnego drewna, które doskonale komponuje się ze stalowym, solidnym stelażem.

O wysokim standardzie ławki drewnianej stalowej z podłokietnikiem Nelia 180 cm świadczą materiały, z których ławka została wykonana. Oparcie oraz siedzisko składa się z drewnianych desek wyprodukowanych z drewna świerkowego, które specjalnie zaimpregnowano w celach zabezpieczających . We własnym zakresie należy deski polakierować, lub zdecydować się na dopłatę za fabryczne polakierowanie desek. Stelaż ławki Nelia świetnie komponuje się z drewnianymi elementami. Jest wyprodukowany ze stali, którą pomalowano metodą natryskową na czarny kolor. Całość jest uodporniona na niekorzystne warunki pogodowe. Oparcie ławki ma wysokość 76 cm, natomiast głębokość siedziska wynosi 36 cm.

W celu zwiększenia stabilności ławki drewnianej stalowej z podłokietnikiem Nelia warto przymocować ją do podłoża. Przymocowanie ławki jest ułatwione dzięki temu, że w stopach znajdują się specjalne otwory.

Zobacz także powiązane: ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Ławka drewniana stalowa z podłokietnikiem Nelia 180 cm - wymiary

  • Długość ławki: 180 cm
  • Wysokość siedziska: 41 cm
  • Wysokość oparcia: 76
  • Szerokość siedziska: 36 cm

 

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Długość [cm] 180
Głębokość [cm] 36
Wysokość [cm] 76
Gatunek drewna świerk
Stelaż stalowy
Waga [kg] 28
Wysokość siedziska [cm] 41
Długość [cm] 180

Dostawa i montaż mebli:

Ławka dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce w której znajdują się stelaże żeliwne, deski i śruby montażowe. 

Ławka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Należy przykręcić deski do stelaży. Wszystkie deski posiadają nawiercone otwory, dzięki czemu montaż zajmuje tylko kilka minut

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa królewska z podłokietnikiem technorattan skrzynia na poduchy brązowa 180 cm ławka drewniana ze skrzynią na taras balkon skrzynia na poduszki szerokość 180 cm ławka ogrodowa drewniana biała ławka ogrodowa drewniana składana huśtawka ogrodowa drewniana ławka ławka ogrodowa żeliwno drewniana ławka ogrodowa drewniana noga ławka miejska drewniana platforma ławka skrzynia ogrodowa drewniana ławka ogrodowa ze skrzynią drewniana

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×