Ławka Krakowska bez oparcia

(kod: 09025) Baster
611 zł

Produkt niedostępny

kod: 09025

Opis produktu

Ławka Krakowska bez oparcia jest eleganckim i solidnie wykonanym meblem ogrodowym, wyróżniającym się najwyższej jakości wykonaniem.
Siedzisko ławki Krakowskiej wykonane zostało z 2 wytrzymałych desek drewnianych. Drewno pomalowano lakierobejcą, impregnatem, który zabezpiecza je przed uszkodzeniami oraz szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Dzięki temu, z ławki Krakowskiej możemy korzystać przez długie lata.
Stabilny, żeliwny stelaż, utrzymany w czarnej kolorystyce utrzymuje konstrukcję ławki Krakowskiej, a ponadto za pomocą dekoracyjnych wzorów stanowi ozdobę całości.
Ławka Krakowska wspaniale sprawdzi się w ogrodach, na skwerkach i placach zabaw. Poręczna, pozbawiona oparcia konstrukcja ławki Krakowskiej pozwala korzystać z niej nawet na niewielkich powierzchniach.
Polecamy!

 

Zobacz także powiązane: ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa bez oparcia ławki ogrodowe bez oparcia ławka parkowa bez oparcia cena

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×