Ławka nowoczesna z oparciem 180 cm

(kod: 21695) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
949 zł 799 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 39,95zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 21695

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Długość [cm] 180
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 90
Gatunek drewna świerk
Stelaż metalowy

Opis produktu

Zastosowanie drewnianych ławek nie ogranicza się wyłącznie do miejsc publicznych (parków, ogrodów, skwerów czy deptaków), ławka nowoczesna z oparciem 180 cm równie dobrze będzię służyć w przydomowych ogrodach lub na działkach. Są to meble wytrzymałe, dzięki temu że specjalnie zabezpieczono je przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo są wygodne i niezwykle estetycznie wykonane.

Ławka nowoczesna z oparciem 180 cm - przybliżenie na siedzisko

Siedzisko ławki nowoczesnej z oparciem ma aż 180 cm szerokości, cała ławka (razem z szerokością metalowego profilu) wynosi 212 cm. Oparcie jest wysokie i ma aż 90 cm, natomiast głębokość siedziska wynosi 40 cm. Do produkcji ławki wykorzystano naturalne drewno oraz elementy metalowe, które posłużyły do wyprodukowania stelaża.

Ławka nowoczesna z oparciem 180 cm

Siedzisko oraz oparcie wyprodukowane jest z eleganckiego drewna świerkowego, które zaimpregnowano i polakierowano. Metalowy stelaż zapewnia stabilność ławki. Nogi ławki wykonane są z profilu zamkniętego (80x40). Cały stelaż został polakierowany metodą natryskową na czarny kolor, który doskonale komponuje się z naturalnym drewnem. Jeśli wolimy inny kolor niż czarny istnieje możliwość doboru innej barwy.

Zobacz także powiązane: pkl, ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Ławka nowoczesna z oparciem 180 cm

 • Długość całkowita ławki: 212 cm
 • Długość deski: 180 cm
 • Szerokość deski: 12 cm
 • Grubość deski: 4 cm
 • Wysokość siedziska: 44 cm
 • Wysokość oparcia: 90 cm 
 • Szerokość siedziska: 40 cm 
 • Długość profliu: 8 cm 
 • Szerokość profilu: 4 cm 
 • Grubość ścianki: 3 cm 

 

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Długość [cm] 180
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 90
Gatunek drewna świerk
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Ławka dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce w której znajdują się stelaże żeliwne, deski i śruby montażowe. 

Ławka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Należy przykręcić deski do stelaży. Wszystkie deski posiadają nawiercone otwory, dzięki czemu montaż zajmuje tylko kilka minut

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem technorattan skrzynia na poduchy brązowa 180 cm skrzynia na poduszki szerokość 180 cm ławka ogrodowa nowoczesna

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×