Ławka stalowa z wysokim oparciem STADIO II

(kod: 15632) Produkt wyprodukowany w Polsce
Z oparciem Bez oparcia
Wkręty Kotwy
Malowane farbą akrylową Malowane lakierobejcą
Zadaniem ławki miejskiej jest umożliwienie odpoczynku podczas spacerów po mieście, parku. Dla przechodniów niezwykle ważne jest, by były one dobrze rozmieszczone, estetyczne i wygodne. Ławka stalowa z wysokim oparciem spełnia wszystkie ... pełny opis

769 zł

729 zł

+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 38,90zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 15632

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 170
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 75
Gatunek drewna świerk
Stelaż stalowy
Waga [kg] 34

Opis produktu

Zadaniem ławki miejskiej jest umożliwienie odpoczynku podczas spacerów po mieście, parku. Dla przechodniów niezwykle ważne jest, by były one dobrze rozmieszczone, estetyczne i wygodne. Ławka stalowa z wysokim oparciem spełnia wszystkie te wymogi.

Kolejnym argumentem przemawiającym za jakością wykonania ławki z wysokim oparciem jest to, że wykonano ją z wysokiej jakości materiałów, które zabezpieczono przed warunkami zewnętrznymi. Stalowa konstrukcja została ocynkowana, a następnie pomalowana proszkowo, by uchronić ją przed korozją. Świerkowe listwy, z których zrobiono siedzisko i oparcie pomalowano lakierobejcą lub farba akrylową.

Solidne nogi wykonane z blachy o grubości 4 mm mocowane są do podłoża za pomocą kotew lub kołków rozporowych. Taki montaż gwarantuje stabilność ławki stalowej oraz zabezpiecza przed ewentualną kradzieżą.

Konstrukcja ławki stalowej z wysokim oparciem standardowo pomalowana jest na kolor czarny (RAL 9005). Można zmienić kolor na inny z dostępnych barw w palecie RAL. Świerkowe listewki są w kolorze mahoniowym, który za dodatkową opłatą można zmienić na teak, palisander lub sosnę. W celu zmieny koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 75 cm
  • szerokość 55 cm
  • długość 170 cm
  • waga ok. 34 kg

Stadio II schemat

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 170
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 75
Gatunek drewna świerk
Stelaż stalowy
Waga [kg] 34

Dostawa i montaż mebli:

Ławka stalowa z wysokim oparciem STADIO II to produkt dostarczany przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Ławka jest prosta w montażu, dzięki czemu caly proces można przeprowadzić samodzielnie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Anna

    Wysoka jakość, bardzo dobra współpraca ze sklepem oraz sprawny transport.