Ławka stalowo-drewniana 180cm

(kod: 15641) Fiemar
419 zł 379 zł + dostawa 19 zł
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15641

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 180
Głębokość [cm] 48
Wysokość [cm] 74
Stelaż stalowy
Waga [kg] 30
Wysokość siedziska [cm] 44

Opis produktu

Oferowany produkt znajduje zastosowanie zarówno jako przydomowa ławka ogrodowa, jak również jako ławeczka do użytku publicznego na osiedlu, przy skwerku, lub innej przestrzeni miejskiej. Ławka ogrodowa stalowa swoją nazwę wzięła od stalowych nóg, które stanowią podstawę jej konstrukcji.

Nogi zostały wykonane z pfofili stalowych 3x3cm, które w celu zabezpieczenia antykorozyjnego zostały pomalowane najpierw farbą podkładową, a następnie drugą warstwą farby czarnej. Nogi ławki stalowo-drewnianej zostały wyprofilowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Zakończenia profilu stalowego zostały zabezpieczone plastikowymi zaślepkami w kolorze czarnym. Istnieje możliwość trwałego przytwierdzenia ławki do podłoża - posiada ona stopki z otworami pozwalającymi na jej przykrecenie i zabezpieczenie przez kradzieżą. 

Noga ławki stalowej Fiemar

Stalowa ławka ogrodowa posiada deski na siedzisko i oparcie. Wysokiej jakości wykonanie nadaje jej niepowtarzalnego uroku, ale równie ważny jest aspekt praktyczny, a przede wszystkim trwałość. Deski zostały wykonane z drewna liściastego (olcha), którego właściwości pozwalają na wieloletnie użytkowanie w przestrzeni zewnętrznej pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Deski zostały poddane obróbce mechanicznej - szlifowane, ostre krawędzie frezowane, następnie zaimpregnowane metodą zanurzeniową. Tak przygotowany materiał na ławkę stalową został pomalowany  dwukrotnie lakierem w efektownym kolorze teak. Tak przygotowane drewno z powodzeniem będzie mogło służyć przez kilka sezonów.

Zbliżenie na drewniane siedzisko Fiemar

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławki stalowej Fiemar 180

  • długość ławki: 180cm
  • wysokość oparcia: 74cm
  • maksymalna wysokość siedziska: 44cm
  • minimalna wysokość siedziska: 41cm
  • rozstaw nóg - jeden profil: zewnętrznie: 48cm, wewnętrznie: 42cm
  • waga: 30kg

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 180
Głębokość [cm] 48
Wysokość [cm] 74
Stelaż stalowy
Waga [kg] 30
Wysokość siedziska [cm] 44

Dostawa i montaż mebli:

Ławka stalowo-drewniana dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubeczpieczonej przesyłce. 

Ławka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Należy przykręcić deski do nóg stalowych. Wszystkie otwory w deskach o stelażach są wywiercone, a śruby, nakrętki i podkładki znajdują się w opakowaniu.

Gwarancja:

Ławka objęta jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×