Ławka stalowo-drewniana 180cm

Ławka drewniano-stalowa
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 15641) Fiemar
180cm 150cm
 • Stelaż stalowy pomalowany na czarno
 • Drewno olchowe zaimpregnowane i dwukrotnie lakierowane
 • Wywiercone otwory w deskach wraz ze śrubami montażowymi
 • Otwory w stopkach umożliwiające montaż ławki do podłoża
 • Kolor drewna teak
 • Waga ławki: 30 kg
 • Ilość desek: 6
Oferowany produkt znajduje zastosowanie zarówno jako przydomowa ławka ogrodowa, jak również jako ławeczka do użytku publicznego na osiedlu, przy skwerku, lub innej przestrzeni miejskiej. Ławka ogrodowa stalowa  swoją nazwę wzięła ... pełny opis

419 zł

379 zł

+ dostawa 19 zł
Wysyłka do 7 dni
kod: 15641

Opis produktu

Oferowany produkt znajduje zastosowanie zarówno jako przydomowa ławka ogrodowa, jak również jako ławeczka do użytku publicznego na osiedlu, przy skwerku, lub innej przestrzeni miejskiej. Ławka ogrodowa stalowa swoją nazwę wzięła od stalowych nóg, które stanowią podstawę jej konstrukcji.

Nogi zostały wykonane z pfofili stalowych 3x3cm, które w celu zabezpieczenia antykorozyjnego zostały pomalowane najpierw farbą podkładową, a następnie drugą warstwą farby czarnej. Nogi ławki stalowo-drewnianej zostały wyprofilowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Zakończenia profilu stalowego zostały zabezpieczone plastikowymi zaślepkami w kolorze czarnym. Istnieje możliwość trwałego przytwierdzenia ławki do podłoża - posiada ona stopki z otworami pozwalającymi na jej przykrecenie i zabezpieczenie przez kradzieżą. 

Noga ławki stalowej Fiemar

Stalowa ławka ogrodowa posiada deski na siedzisko i oparcie. Wysokiej jakości wykonanie nadaje jej niepowtarzalnego uroku, ale równie ważny jest aspekt praktyczny, a przede wszystkim trwałość. Deski zostały wykonane z drewna liściastego (olcha), którego właściwości pozwalają na wieloletnie użytkowanie w przestrzeni zewnętrznej pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Deski zostały poddane obróbce mechanicznej - szlifowane, ostre krawędzie frezowane, następnie zaimpregnowane metodą zanurzeniową. Tak przygotowany materiał na ławkę stalową został pomalowany  dwukrotnie lakierem w efektownym kolorze teak. Tak przygotowane drewno z powodzeniem będzie mogło służyć przez kilka sezonów.

Zbliżenie na drewniane siedzisko Fiemar

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławki stalowej Fiemar 180

 • długość ławki: 180cm
 • wysokość oparcia: 74cm
 • maksymalna wysokość siedziska: 44cm
 • minimalna wysokość siedziska: 41cm
 • rozstaw nóg - jeden profil: zewnętrznie: 48cm, wewnętrznie: 42cm
 • waga: 30kg

Dostawa i montaż mebli:

Ławka stalowo-drewniana dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubeczpieczonej przesyłce. 

Ławka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Należy przykręcić deski do nóg stalowych. Wszystkie otwory w deskach o stelażach są wywiercone, a śruby, nakrętki i podkładki znajdują się w opakowaniu.

Gwarancja:

Ławka objęta jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.