Ławka uliczna z rur bez oparcia Clasic I

(kod: 15625) Produkt wyprodukowany w Polsce
749 zł 699 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 37,40zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15625

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Długość [cm] 170
Głębokość [cm] 62
Wysokość [cm] 60
Stelaż stalowy
Waga [kg] 28
Wysokość siedziska [cm] 60

Opis produktu

W miejscach publicznych takich jak parki czy deptaki powinno znaleźć się miejsce na chwilę odpoczynku. Ławka uliczna bez oparcia będzie idealna do tego, by na chwilę przerwać spacer. Jej estetyczny i zarazem prosty design sprawia, że dopasuje się do każdego miejsca.

Elementy stalowe ławki z rur bez oparcia poddane zostały procesowi ocynkowania, dzięki czemu są odporne na korozję. Pomalowano je proszkowo co jeszcze bardziej zwiększa ich odporność na warunki zewnętrzne. Malowanie proszkowe maskuje również miejsca poddane obróbce mechanicznej. Nogi wyprodukowano z rur o średnicy 6 cm. Siedzisko jest z listew z drewna świerkowego, które zabezpieczono lakierobejcą lub farbą akrylową. Wzmocniono je specjalnym płaskownikiem zamontowanym pod listwami.

Ławka uliczna z rur bez oparcia może być mocowana na dwa sposoby. Jednym z nich jest możliwość zamontowania nóżek ławki do podłoża za pomocą kołków rozporowych, drugą możliwością jest montaż z użyciem kotew.

Kolorystyka ławki ulicznej bez oparcia standardowo utrzymana jest w neutralnych barwach. Nóżki są w kolorze czarnym (RAL 9005) natomiast świerkowe listwy pomalowano na mahoniowy kolor. Jest możliwość zmiany koloru nóżek na inny z dostępnych kolorów w palecie RAL. Kolor drewnianych listew można odpłatnie zmienić na – teak, palisander lub sosnę. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 60 cm
  • szerokość 62 cm
  • długość 170 cm
  • waga ok. 28 kg

Clasic I schemat

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Długość [cm] 170
Głębokość [cm] 62
Wysokość [cm] 60
Stelaż stalowy
Waga [kg] 28
Wysokość siedziska [cm] 60

Dostawa i montaż mebli:

Ławka uliczna z rur bez oparcia Clasic I dostarczana jest kurierem w ubezpieczonej paczce. Przeznaczona jest do samodzielnego montażu, ale druga osoba może cały proces przyspieszyć.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa bez oparcia ławki ogrodowe bez oparcia ławka parkowa bez oparcia cena tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy z rur pcv tunel foliowy z rur pp

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×