W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Ławka uliczna z rur z oparciem Clasic II

(kod: 15626) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 049 zł 949 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 49,90zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15626

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Długość [cm] 180
Głębokość [cm] 65
Wysokość [cm] 77
Stelaż stalowy
Waga [kg] 45

Opis produktu

Długa na 180 cm ławka uliczna z oparciem będzie świetnym uzupełnieniem skwerów, parków czy deptaków. Wygodny odpoczynek zapewnia wysokie oparcie, dzięki któremu można komfortowo przez dłuższy czas cieszyć się z przebywania na świeżym powietrzu.

Ławka uliczna z rur z oparciem dostosowana jest do tego, by przez wiele sezonów służyła przechodniom. Narażona na warunki zewnętrzne ławka musi być wykonana z materiałów, które będą się opierać wilgoci i korozji. Dlatego też stalowe elementy zostały ocynkowane i pomalowane proszkowo, by zabezpieczyć je przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Drewniane listwy wykonane ze świerku zabezpieczono lakierobejcą lub farbą akrylową.

Estetyczne drewniane listwy w połączeniu ze stalowymi elementami w rezultacie dają efektowną ławkę z oparciem. Stalowe nogi o średnicy 6 cm stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą, dzięki montażowi w podłożu. Za pomocą kotew lub kołków rozporowych ławkę uliczną z rur z oparciem  można bardzo stabilnie przymocować do podłoża. Pod siedziskiem z listew dodano płaskownik, by zwiększyć jej stabilność.

Ławka uliczna z oparciem w standardzie jest w dwóch kolorach. Nogi o średnicy 6 cm oraz pozostałe metalowe elementy pomalowano na czarno (RAL 9005). Drewniane listwy są w kolorze mahoniowym. Można zdecydować się na inny kolor za dopłatą. Siedzisko może być pomalowane na kolor – palisander, teak lub sosna. Elementy stalowe można dobrać w innych kolorach z dostępnych barw w palecie RAL. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 77 cm
  • szerokość 65 cm
  • długość 180 cm
  • waga ok. 45 kg

Clasic II

Kluczowe parametry:

Podłokietniki Tak
Oparcie Tak
Długość [cm] 180
Głębokość [cm] 65
Wysokość [cm] 77
Stelaż stalowy
Waga [kg] 45

Dostawa i montaż mebli:

Ubezpieczona paczka, w której wysyłana jest ławka uliczna z rur z oparciem Clasic II jest dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Montaż jest prosty i bezproblemowy, więc nie jest wymagana dodatkowa para rąk.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy z rur pcv tunel foliowy z rur pp

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×