Ławka z betonu z oparciem BERLIN II

(kod: 15637) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 259 zł 1 179 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 61,40zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15637

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 195
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 80
Stelaż betonowy
Waga [kg] 210

Opis produktu

Betonowe ławki z oparciem charakteryzują się solidną podstawą i wygodnym drewnianym siedziskiem z oparciem. Idealnie wpasują się we wszelkie miejskie przestrzenie i będą długo służyć ze względu na odporność na warunki atmosferyczne.

Podstawę ławki z betonu z oparciem stanowią solidne betonowe bloki. Wykonano je z betonu płukanego o klasie B25. Są one odporne na warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Świerkowe listwy, które składają się na siedzisko zabezpieczono farba akrylową lub lakierobejcą. Natomiast stalowe elementy są ocynkowane i pomalowane proszkowo co powoduje, że są one odporne na korozję.

Montaż ławki z betonu z oparciem wykonuje się za pomocą kotew lub kołków rozporowych. Betonowa ławka sama w sobie jest wyjątkowo ciężka (210 kg) i by solidnie stała wystarczy ją postawić w docelowym miejscu, warto ją jednak zabezpieczyć montując ją na stałe do podłoża.

Betonowe bloki występują w standardzie w 5 wariantach -  grys granitowy, sjenitowy, biało czarny oraz kamień rzeczny barwiony na czerwono i kamień rzeczny naturalny. Drewniane siedzisko jest w kolorze mahoniowym, który odpłatnie można zmienić na palisander, teak lub sosnę. Elementy stalowe pomalowane są na kolor brązowy (RAL 3001). Ten również można zmienić na inny kolor z dostępnych w palecie RAL. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 80 cm
  • szerokość 55 cm
  • długość 195 cm
  • waga ok. 210 kg

Berlin II schemat

Kluczowe parametry:

Oparcie Tak
Długość [cm] 195
Głębokość [cm] 55
Wysokość [cm] 80
Stelaż betonowy
Waga [kg] 210

Dostawa i montaż mebli:

Ławka z betonu z oparciem BERLIN II to produkt, który wysyłany ejst za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce na adres podany przez klienta w zamówieniu. Proces montażu przeznaczony jest dla jednej osoby, ale dodatkowa para rąk może pomóć w skróceniu czasu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem wyposażenie placu zabaw ławka ze skrzynią na zabawki ławka ze skrzynią keter antracyt ławka ze skrzynią na balkon brazowa ławka ze skrzynią na narzędzia ogrodowe ławka ze skrzynią plastikowa na balkon promocja ławka ze skrzynią do narzędzi

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×