Ławka z rur bez oparcia MŁODZIEŻOWA I

(kod: 15633) Produkt wyprodukowany w Polsce
815 zł

Produkt niedostępny

kod: 15633

Opis produktu

Nowoczesna forma i ciekawe rozwiązanie designerskie sprawia, że ławka bez oparcia będzie idealnym rozwiązaniem do zamontowania przed szkołami lub budynkami uczelni. Ławka wyposażona jest w szerokie siedzisko i podnóżek, dlatego też przyjemnie będzie na niej przysiąść podczas krótkiej przerwy.

Nogi ławki z rur bez oparcia mają średnicę 6 cm i stanowią solidną podstawę dla siedziska. Pod świerkowymi listwami, dla zwiększenia bezpieczeństwa zamontowano metalowy płaskownik. Stalowa konstrukcja została ocynkowana i pomalowana proszkowa w celu uodpornienia na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Drewniane listwy pomalowano farbą akrylową lub lakierobejcą.

Montaż ławki bez oparcia jest bardzo prosty, ale jednocześnie daje zabezpieczenie przed kradzieżą i nadaje ławce stabilności. Nogi ławki mocowane są do podłoże za pomocą kotew lub kołków rozporowych.

Poza standardowymi kolorami ławki z rur (stalowe elementy – w kolorze czarnym RAL 9005, drewniane listwy mahoniowe) można wybrać odpłatnie kolory spośród dostępnych w palecie RAL dla konstrukcji oraz kolory – teak, palisander, sosna – dla siedziska. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 85 cm
  • szerokość 55 cm
  • długość 170 cm
  • waga ok. 40 kg

Młodzieżowa I schemat

Dostawa i montaż mebli:

Paczka, która zawiera ławkę z rur bez oparcia MŁODZIEŻOWĄ I jest ubezpieczona i dostarczana poprzez firmę kurierską. Konstrukcja jest prosta i przeznaczona do jednoosobowego montażu, ale druga para rąk może przyspieszyć cały proces.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa bez oparcia ławki ogrodowe bez oparcia ławka parkowa bez oparcia cena wyposażenie placu zabaw ławka ze skrzynią na zabawki ławka ze skrzynią keter antracyt ławka ze skrzynią na balkon brazowa ławka ze skrzynią na narzędzia ogrodowe ławka ze skrzynią plastikowa na balkon promocja ławka ze skrzynią do narzędzi tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy z rur pcv tunel foliowy z rur pp

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×