Ławka z rur bez oparcia MŁODZIEŻOWA I

(kod: 15633) Produkt wyprodukowany w Polsce
Wkręty Kotwy
Malowane farbą akrylową Malowane lakierobejcą
Nowoczesna forma i ciekawe rozwiązanie designerskie sprawia, że ławka bez oparcia będzie idealnym rozwiązaniem do zamontowania przed szkołami lub budynkami uczelni. Ławka wyposażona jest w szerokie siedzisko i podnóżek, dlatego też pr... pełny opis
815 zł

Produkt niedostępny

kod: 15633

Opis produktu

Nowoczesna forma i ciekawe rozwiązanie designerskie sprawia, że ławka bez oparcia będzie idealnym rozwiązaniem do zamontowania przed szkołami lub budynkami uczelni. Ławka wyposażona jest w szerokie siedzisko i podnóżek, dlatego też przyjemnie będzie na niej przysiąść podczas krótkiej przerwy.

Nogi ławki z rur bez oparcia mają średnicę 6 cm i stanowią solidną podstawę dla siedziska. Pod świerkowymi listwami, dla zwiększenia bezpieczeństwa zamontowano metalowy płaskownik. Stalowa konstrukcja została ocynkowana i pomalowana proszkowa w celu uodpornienia na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Drewniane listwy pomalowano farbą akrylową lub lakierobejcą.

Montaż ławki bez oparcia jest bardzo prosty, ale jednocześnie daje zabezpieczenie przed kradzieżą i nadaje ławce stabilności. Nogi ławki mocowane są do podłoże za pomocą kotew lub kołków rozporowych.

Poza standardowymi kolorami ławki z rur (stalowe elementy – w kolorze czarnym RAL 9005, drewniane listwy mahoniowe) można wybrać odpłatnie kolory spośród dostępnych w palecie RAL dla konstrukcji oraz kolory – teak, palisander, sosna – dla siedziska. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 85 cm
  • szerokość 55 cm
  • długość 170 cm
  • waga ok. 40 kg

Młodzieżowa I schemat

Dostawa i montaż mebli:

Paczka, która zawiera ławkę z rur bez oparcia MŁODZIEŻOWĄ I jest ubezpieczona i dostarczana poprzez firmę kurierską. Konstrukcja jest prosta i przeznaczona do jednoosobowego montażu, ale druga para rąk może przyspieszyć cały proces.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.