Ławostół rozkładany podnoszony Floryda

(kod: 12988) Produkt wyprodukowany w Polsce Pegie Prestige
1 999 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 99,95zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 12988

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 110
Szerokość [cm] 75
Wysokość [cm] 60
Długość po rozłożeniu [cm] 260
Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta akrylowa
Rozkładanie rozkładany
Podnoszenie wymiana nóg
Ilość nóg 4

Opis produktu

Ławostół rozkładany Floryda jest nowoczesnym produktem, w szczególności dzieki wykończeniu płyty akrylowej na wysoki połysk. Z powodzeniem spełnia swoje zadania w salonie, jadalni i kuchni.

Produkt ten to dwa meble w jednym. Możliwości kombinacyjnych jest wiele przykładowo na codzień może z powodzeniem spełniać rolę klasycznej ławy, natomiast po rozsunięciu blatu i wymianie nóg zmieni się w obszerny stół.

Standardowo w komplecie są dwa zestawy nóg pozwalające uzyskać wysokość blatu 60 cm lub 76 cm, oraz trzy 50 centymetrowe wkładki do rozłożenia stołu. Z uwagi na konstrukcję stołu dodatkowe blaty nie mają swojego miejsca do przechowywania pod blatem zasadniczym. Należy przygotować dla nich miejsce w mieszkaniu, podczas kiedy nie są używane. 

Konfigurację nóg i ilości wkładków można tworzyć w sposób dowolny.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 60 cm (krósze nogi) lub 76 cm (nogi dłuższe - stołowe) (istnieje możliwość zamówienia tylko stołu - stół rozkładany Alabama)
  • szerokość: 75 cm
  • długość: 110 cm (złożony), 160 cm (1 wkładka), 210 cm (2 wkładki), 260 cm (3 wkładki)
  • grubość blatu: 38 mm
  • wymiar nóg: 10x10 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 110
Szerokość [cm] 75
Wysokość [cm] 60
Długość po rozłożeniu [cm] 260
Kolor biały
Wykończenie wysoki połysk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta akrylowa
Rozkładanie rozkładany
Podnoszenie wymiana nóg
Ilość nóg 4

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w 3 paczkach w stanie do samodzielnego montażu.

Montaż podobnie jak wymiana nóg jest bardzo prosty: należy włożyć nogi w blat stołu, wkręcić 8 szt. śrub po 2 na jedną nogę i zakręcić je motylkami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Beata

    Stół mam dopiero od wczoraj więc trudno ocenić, na chwilę obecną mogę tylko napisać, że jest taki jak sobie wyobrażałam. Jakość wykonania bardzo dobra i mam nadzieję, że z funkcjonalnością będzie podobnie i posłuży mi długie lata. Ogromną zaletą jest możliwość ustawienia dwóch wysokości i tak naprawdę czterech długości. Jak dla mnie stół idealny - rozkładam jak chcę, co jest ogromną zaletą w niedużym mieszkaniu, gdzie na co dzień wygodnie siedzimy przy ławie, a długi stół wygodnie mieści wielu gości podczas rodzinnych uroczystości. Produkt wart swojej ceny. Jedyną "wadą" jest brak miejsca na dodatkowe blaty i nogi, ale aby takie miejsce było pod stołem producent musiałby zainstalować chyba skrzynię pod blatem, co zdecydowanie obniżyłoby walory wizualne sprzętu i znacząco zwiększyło jego wagę, a przecież nie o to tu chodzi. Na szczęście w opisie produktu jest jasno wskazane, że dodatkowe blaty i "drugie" nogi kupujący musi przechowywać oddzielnie więc nie ma problemu. Decydując się na zakup kupujący musi sobie znaleźć miejsce na ich przechowywanie. Jeśli ktoś chce mieć uniwersalny ławostół gorąco polecam ten zakup.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×