Letniskowy domek drewniany Kukułka 5x4 (13,7m2)

(kod: 21626) Produkt wyprodukowany w Polsce
11 699 zł + dostawa 600 zł

Kup na raty: 20 x 614,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21626

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 380
Szerokość [cm] 476
Wysokość [cm] 262
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14

Opis produktu

Projekt domku ltniskowego KUKUŁKA to piękny i funkcjonalny domek o ciekawej formie, który sprawdzi się jako miejsce wypoczynkowe w przydomowym ogródku, czy na działce rekreacyjnej. Domek z drewna oferuje 13,7 m2 powierzchni użytkowej do dowolnej aranżacji. Domek wykonany jest z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego. 

Domek razem z zadaszeniem ma 476 cm szerokości, 380 cm głębokości oraz 262 cm wysokości. Wewnątrz domku znajduje się jedno nieprzedzielone pomieszczenie o powierzchni 13,7 m2. Świetnie sprawdzi się jako przestrzeń wypoczynkowa, gdzie zorganizujesz miejsce spotkań w gronie najbliższych. Dodatkową zaletą domku są liczne okna oraz dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi, które zapewniają stały dostęp świata dziennego, co rozjaśnia i ociepla wnętrze oraz sprawia, że staje się jeszcze bardziej klimatyczne. 

Letniskowy domek drewniany KUKUŁKA 5x4 (13,7m2)

Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego, który dojrzewając w surowych warunkach atmosferycznych nabył niezwykłej odporności i trwałości. Gruby balik zwiększa bezpieczeństwo oraz zmniejsza stopień przenikania ciepła. Domek posiada również praktyczny, dwuspadowy dach, dzięki któremu opady atmosferyczne nie zalegają na jego powierzchni. Wszystkie elementy użyte do budowy domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Domek KUKUŁKA nie zawiera w zestawie paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem, ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Letniskowy domek drewniany KUKUŁKA 5x4 (13,7m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość: 476 cm
 • głębokość:  380 cm
 • wysokość szczytu: 262 cm
 • wysokość ściany: 205 cm

Grubość balika: 

 • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 13,7 m2

Powierzchnia dachu:

 • 23 m2

Nachylenie dachu:

 • 20°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 142,5 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 76,5 cm, 58,5 cm
 • wysokość: 99 cm, 110,76 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 380
Szerokość [cm] 476
Wysokość [cm] 262
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×