Letniskowy domek drewniany z tarasem Kruk E 8x3 (22,5m2)

(kod: 21641) Produkt wyprodukowany w Polsce
13 999 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 724,95zł

  • Wysyłka do 30 tygodni
  • kod: 21641

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 320
Szerokość [cm] 770
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 22,5

Opis produktu

Domek ogrodowy KRUK E z wiatą to największy domek tej serii. Zapewnia aż 22,5 m2 powierzchni użytkowej. Domek z drewna został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje wieloletnie i komfortowe użytkowanie. Dzięki zadaszeniu będą mogli Państwo spędzać czas na świeżym powietrzu pomimo brzydkiej pogody.

Domek składa się z dwóch pomieszczeń. Z większego pokoju o powierzchni 9m2 przechodzi się do mniejszego o powierzchni 4,5 m2. Wnętrze domku można dowolnie zaaranżować, urządzając np. w większym pokoju salon z aneksem kuchennym, a w mniejszym łazienkę, czy sypialnię.

Niewątpliwym atutem domku jest przestronna wiata, oferująca 9m2 dodatkowej powierzchni. Można pod nią wypoczywać na świeżym powietrzu nie przejmując się brzydką pogodą. Domek został wyposażony w dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi wejściowe, jednoskrzydłowe drzwi wewnętrzne oraz trzy wysokie i wąskie okna. Zapewnia to odpowiednią ilość światła dziennego, co rozjaśnia i ociepla drewniane wnętrze domku. 

Letniskowy domek drewniany z tarasem KRUK E 8x3 (22,5m2)

Domek wykonany jest z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego. Gatunek ten jest charakterystyczny dla obszarów klimatu surowego. Wzrastając w warunkach niskiej temperatury oraz wilgotności nabiera niebywałej odporności na szereg niekorzystnych czynników. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania i ochrony drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Domek KRUK E nie zawiera w zestawie paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem, ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

letniskowy-domek-drewniany-z-tarasem-kruk-e-8x3-22,5m2.html

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość:  470 cm
  • głębokość: 320 cm

Grubość balika: 

  • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

  • 22,5 m2

Powierzchnia dachu:

  • 24,75 m2

Materiał:

  • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 320
Szerokość [cm] 770
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 22,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×