Letniskowy domek na działkę Wilga 6x3 (15,5m2)

(kod: 21621) Produkt wyprodukowany w Polsce
9 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 21621

Opis produktu

Domek  drewniany WILGA łączy w sobie cechy altany ogrodowej oraz domku letniskowego. Oferuje prawie 16 m2 powierzchni użytkowej, przy czym kształt domku umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni ustawiając go np. w rogu działki.

Domek zajmuje obszar o powierzchni 15,5 m2, ma 576 cm szerokości, 300 cm głębokości oraz 268 cm wysokości. Składa się z zamkniętego pomieszczenia o powierzchni 7,3 m2 oraz z wiatki o powierzchni 8,2 m2. Altana wyposażona jest w przestronne, dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi oraz liczne okna, dzięki czemu wnętrze jest słoneczne i przyjazne osobom korzystającym. Wiatka pozwoli na spędzanie czasu na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Zadaszenie uchroni przed deszczem, a meble wypoczynkowe dodatkowo przed blaknięciem

Letniskowy domek na działkę WILGA 6x3 (15,5m2)

Domek został wykonany z 40 milimetrowego balika z drewna świerku syberyjskiego. Drzewo dojrzewające w surowych warunkach atmosferycznych nabyło niezwykłej odporności, trwałości i wytrzymałości. Wszystkie elementy konstrukcyjne są odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania i ochrony drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Letniskowy domek na działkę WILGA 6x3 (15,5m2)

Uwaga! Oferta nie obejmuje pokrycia dachu gontem, paneli podłogowych ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Letniskowy domek na działkę WILGA 6x3 (15,5m2)

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość: 576 cm
  • głębokość:  300 cm
  • wysokość szczytu: 268 cm

Grubość balika: 

  • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

  • 15,5 m2

Powierzchnia dachu:

  • 20,15 m2

Materiał:

  • drewno świerkowe

 

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia narzedziowa na działkę keter tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×