Letniskowy domek na działkę z daszkiem Eko 44 4x4 (14,1 m2)

(kod: 21590) Produkt wyprodukowany w Polsce
10 399 zł + dostawa 600 zł

Kup na raty: 20 x 549,95zł

 • Wysyłka do 30 tygodni
 • kod: 21590

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 544
Szerokość [cm] 434
Wysokość [cm] 245
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14

Opis produktu

Domek letniskowy z drewna EKO 44 umożliwi stworzenie dla Ciebie i Twoich najbliższych przytulnego miejsca podczas letniego wypoczynku na działce. Domek na działkę EKO 44 oferuje ponad 14 m2 nieprzedzielonej powierzchni, która otwiera wiele możliwości aranżacji. Jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale również bardzo estetyczny i ozdobi każdy ogród. 

Wewnątrz domku znajduje się jedno pomeszczenie o powierzchni 14,1 m2. Domek ma 434 cm szerokości, 544 cm głębokości, a jego wysokość waha się między 194 cm a 245 cm. Gwarantuje to odpowiednią ilość miejsca na spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół, czy rodziny. W lato domek może pełnić funkcję domku letniskowego, natomiast w zimę domku na narzędzia. Na frontowej ścianie domku znajdują się dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi, przez które z powodzeniem można wnosić duże sprzęty, narzędzia, czy meble. Domek posiada również dwa otwierane okna, które przepuszczają dużą ilość promeni słonecznych, co sprawia, że drewniane wnętrze domku jest jeszcze bardziej klimatyczne. 

Letniskowy domek na działkę z daszkiem EKO 44 4x4 (14,1 m2)

Cały domek EKO 44 został wykonany z wysokiej jakości drewna świerkowego imprtowanego z dalekiej Rosji. Drzewo dojrzewając w trudnych warunkach nabyło niezwykłej wytrzymałości i odporności. Najwyższej jakości materiał - balik świerkowy o grubości 40mm oraz innowacyjne, precyzyjne metody produkcji i montażu sprawiają, że domek jest solidny i odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta. 

Uwaga! Oferta nie obejmuje paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem ani usługi  montażu. 

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Letniskowy domek na działkę z daszkiem EKO 44 4x4 (14,1 m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  434 cm
 • głębokość:  544 cm
 • wysokość szczytu: 245 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 384 cm
 • głębokość: 384 cm
 • wysokość ściany: 194-245 cm

Grubość balika: 

 • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 14,1 m2

Powierzchnia dachu:

 • 24,4 m2

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 544
Szerokość [cm] 434
Wysokość [cm] 245
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 14

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia narzedziowa na działkę keter tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×