Letniskowy domek z drewna Lelek B 4x4 (12,4m2)

(kod: 21627) Produkt wyprodukowany w Polsce
8 699 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 459,95zł

 • Wysyłka do 20 tygodni
 • kod: 21627

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 505
Szerokość [cm] 380
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 12,5

Opis produktu

Domek drewniany LELEK B jest niezwykle jasny, klimatyczny i ciepły. Oferuje on 12,4 m2 powierzchni przeznaczonej do dowolnej aranżacji. Projekt domku letniskowego o klasycznej, prostej bryle z wystającym zadaszeniem jest najpopularniejszym modelem domku letniskowego. Sprawdzi się zarówno jako miejsce wypoczynkowe, jak i jako schowek na narzędzia.

Domek ma 380 cm głębokości i szerości, a jego wysokość waha się od 205 cm do 257 cm. Wewnątrz domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 12,4 m2, w której można urządzić salon z aneksem kuchennym, sypialnię, czy przeznaczyć miejsce na przechowywanie narzędzi. Dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi oraz dwa wysokie okna przepuszczają promienie słoneczne, które rozjaśniają i ocieplają drewniane wnętrze domku oraz sprawiają, że staje się jeszcze bardziej klimatyczne. Dodatkowym atutem jest wystający na 125 cm dach, który uchroni przed deszczem, a w upalne dni zapewni nieco cienia. 

Letniskowy domek z drewna LELEK B 4x4 (12,4m2)

LELEK B wykonany jest z wysokiej jakości drewna świerkowego. Wykorzystywana odmiana syberyjska, jest charakterystyczna dla obszarów klimatu surowego. Drzewo w trudnych warunkach przyrasta powoli, nabierając wysokiej odporności na wiele niszczących czynników. Wszystkie elementy użyte do budowy domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Domek LELEK B nie zawiera w zestawie paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem, ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2  nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Letniskowy domek z drewna LELEK B 4x4 (12,4m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość: 380 cm
 • głębokość:  505 cm
 • wysokość szczytu: 257 cm
 • wysokość ściany: 205 cm
 • długość wypustu dachu: 125 cm

Grubość balika: 

 • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 12,4 m2

Powierzchnia dachu:

 • 22,22 m2

Nachylenie dachu:

 • 16°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 142,5 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 34 cm, 
 • wysokość: 189 cm, 

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 505
Szerokość [cm] 380
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 12,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×