Letniskowy domek z tarasem Krakwa 4x6 (21,8m2)

(kod: 21613) Produkt wyprodukowany w Polsce
11 699 zł + dostawa 600 zł

Kup na raty: 20 x 614,95zł

  • Wysyłka do 30 tygodni
  • kod: 21613

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 595
Szerokość [cm] 400
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 22
Waga [kg] 1274

Opis produktu

Domek z drewna na działkę KRAKWA to jeden z najpopularniejszych projektów domków letniskowych. Składa się z zakmniętego pomieszczenia o powierzchni 12,9 m2 oraz z zadaszonego tarasu o powierzchni 8,9 m2. Zapewni schronienie przed deszczem oraz chłodem letnich wieczorów. 

Domek KRAKWA zajmuje obszar o powierzchni 21,8 m2, ma 400 cm szerokości, 595 cm głębokości, a jego wysokość to 257 cm. Niewątpliwym atutem domku jest obszerny, zadaszony taras. Dach uchroni meble wypoczynkowe przed deszczem oraz blaknięciem spowodowanym długotrwałym wystawieniem na działanie słońca. Dzięki zadaszeniu będą mogli Państwo spędzać czas na świeżym powietrzu nie martwiąc się o pogodę. Domek ma dwa nieotwierane okna oraz dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi.

Letniskowy domek z tarasem KRAKWA 4x6 (21,8m2)

Domek został wykonany z 40 milmetrowego balika z drewna świerku syberyjskiego. Solidne wykonanie z materiałów najwyższej jakości gwarantuje wieloletnie i komfortowe użytkowanie oraz odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, spadzisty dach ułatwia odprowadzanie wody i śniegu. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania i ochrony drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta. 

Letniskowy domek z tarasem KRAKWA 4x6 (21,8m2)

Uwaga! Oferta nie obejmuje paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Domek krakwa wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość: 598 cm
  • głębokość:  400 cm
  • wysokość szczytu: 257 cm

Grubość balika: 

  • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

  • 21,8 m2

Powierzchnia dachu:

  • 27,4 m2

Materiał:

  • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 595
Szerokość [cm] 400
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 22
Waga [kg] 1274

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×