Mały domek letniskowy z drewna Bekasik 6x3 (15,5m2)

(kod: 21618) Produkt wyprodukowany w Polsce
9 899 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 519,95zł

  • Wysyłka do 20 tygodni
  • kod: 21618

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 300
Szerokość [cm] 576
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 15,5

Opis produktu

BEKASIK to projekt domku ogrodowego, który z pewnością znajdzie uznanie w oczach osób ceniących sobie nie tylko piękny wygląd, ale rówież funkcjonalność. To idealne rozwiązanie do przydomowego ogrodu, bądź na działkę za miastem. Domek letniskowy jest to połączenie pomieszczenia zamkniętego, które rewelacyjnie sprawdzi się na przykład jako altanka, oraz wiaty, która pozwoli na spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Kształt domku umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, doskonale wpasuje się w róg działki.

Mały domek letniskowy z drewna BEKASIK 6x3 (15,5m2)

Domek BEKASIK zajmuje obszar o szerokości 576 cm i 300 cm głębokości. Domek składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 7,3 m2, do którego prowadzą dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi. Dodatkowo, na ścianach bocznych domku znajdują się dwa okna, które wpuszczają  promienie słoneczne, co rozjaśnia i ociepla wnętrze. Niewątpliwą zaletą domku jest przestronne zadaszenie pokrywające obszar o powierzchni 8,2 m2. Wiata umożliwi wypoczynek na świeżym powietrzu nie martwiąc sie o pogodę. Zapewni zabezpieczenie przed deszczem oraz uchroni meble wypoczynkowe przed blaknięciem, spowodowanym długotrwałym wystawieniem na działanie słońca.

Mały domek letniskowy z drewna BEKASIK 6x3 (15,5m2)

Domek BEKASIK został wyprodukowany ze świerku syberyjskiego importowanego z dalekiej Rosji. Dorastając w surowych warunkach klimatycznych, drewno tego gatunku staje się niebywale wytrzymałe oraz zachowuje doskonałe parametry cieplne. Baliki łączone są przy pomocy technologii "pióro i wpust" o grubości 40 mm zapewniają odpowiednią stabilność oraz zmniejszają stopień przenikania ciepła. Domek BEKASIK dostarczany jest do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować stosując farby i preparaty zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Mały domek letniskowy z drewna BEKASIK 6x3 (15,5m2)

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość: 576 cm
  • głębokość:  300 cm

Grubość balika: 

  • 40 mm

Powierzchnia podłogi:

  • 15,5 m2

Powierzchnia dachu:

  • 20,2 m2

Materiał:

  • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 300
Szerokość [cm] 576
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 15,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×