Mały domek letniskowy z drewna Eko 147 4x4 (13,5 m2)

(kod: 21588) Produkt wyprodukowany w Polsce
8 499 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 449,95zł

 • Wysyłka do 20 tygodni
 • kod: 21588

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 414
Szerokość [cm] 426
Wysokość [cm] 245
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 13,5

Opis produktu

Drewniany domek na działkę EKO 147 ma jedno nieprzedzielone pomieszczenie o powierzchni 13,5 m2, co daje szerokie możłiwości zagospodarowania wnętrza według własnych potrzeb. Jest niezwykle klimatyczny, solidny i praktyczny. Wykonany z wysokiej jakości drewna świerkowego.

Mały domek letniskowy z drewna EKO 147 4x4 (13,5 m2)

Domek ma 426 cm szerokości, 414 cm głębokości oraz 245 cm wysokości. Niewątpliwą zaletą projektu są przestronne, dwuskrzydłowe drzwi oraz duże okno. Dzięki takiemu rozwiązaniu do wnętrza wpada dużo promieni słonecznych, co sprawia, że wnętrze jest jeszcze bardziej klimatyczne i przyjazne dla osób korzystających. Konstrukcja wykonana z drewna świerku syberyjskiego jest niezwykle solidna i trwała oraz odporna na wszelkie niekorzystne czynniki zewnętrzne. Gruby 34 milimetrowy balik zapewnia zwiększoną stabilność oraz zmniejsza stopień przenikania ciepła

Mały domek letniskowy z drewna EKO 147 4x4 (13,5 m2)

Dodatkowo, spadzisty dach ułatwia szybsze odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. Wszystkie elementy konstrukcyjne są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Domek KULIK B dostarczany jest do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować stosując farby i preparaty zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje podłogi, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu. 

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Domek eko 147

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  426 cm
 • głębokość:  414 cm
 • wysokość szczytu: 245 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 390 cm
 • głębokość: 360 cm
 • wysokość ściany: 194-245 cm

Grubość balika: 

 • 34 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 13,5 m2

Powierzchnia dachu:

 • 18 m2

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 414
Szerokość [cm] 426
Wysokość [cm] 245
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 13,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×