Mały domek na działkę z drewna Orlik A 4x4 (10m2)

(kod: 21633) Produkt wyprodukowany w Polsce
10 899 zł + dostawa 500 zł

Kup na raty: 20 x 569,95zł

 • Wysyłka do 20 tygodni
 • kod: 21633

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 470
Szerokość [cm] 380
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 10

Opis produktu

Domek drewniany ORLIK A idealnie sprawdzi się jako przestrzeń wypoczynkowa lub jako domek na narzędzia. Niezwykle estetyczny i funkcjonalny domek na działkę będzie prawdziwą ozdobą każdego ogrodu. Oferuje 10 m2 powierzchni użytkowej. Wykonany został z najwyższej jakości drewna świerku syberyjskiego. 

Mały domek na działkę z drewna ORLIK A 4x4 (10m2)

Domek o szerokości 380 cm i głębokości 470 cm składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 10 m2. Wysokość domku waha się między 205 cm a 257 cm. Na frontowej ścianie domku znajdują się dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi oraz jedno okno, co gwarantuje stały dostęp naturalnego światła. Niewątpliwą zaletą domku ORLIK A jest wystające na 150 cm zadaszenie. Dzięki niemu mogą Państwo spędzać czas na świeżym powietrzu nie martwiąc się o pogodę. Dach zabezpieczy meble przed deszczem i blaknięciem, spowodowanym zbyt długim wystawieniem na działanie promieni słonecznych. 

Mały domek na działkę z drewna ORLIK A 4x4 (10m2)

Domek wykonany jest z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego. Gatunek ten jest charakterystyczny dla obszarów klimatu surowego. Wzrastając w warunkach niskiej temperatury oraz wilgotności nabiera niebywałej odporności na szereg niekorzystnych czynników. Domek jest dostarczany do Klienta w wersji "naturalnej", można go malować farbami i preparatami przeznaczonymi do malowania i ochrony drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Uwaga! Oferta nie obejmuje podłogi, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Mały domek na działkę z drewna ORLIK A 4x4 (10m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  380 cm
 • głębokość:  470 cm
 • wysokość szczytu: 257 cm
 • wysokość ściany: 205 - 257 cm
 • długość wypustu dachu: 150 cm

Grubość balika: 

 • 58 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 10 m2

Powierzchnia dachu:

 • 20,68 m2

Nachylenie dachu:

 • 16°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 142,5 cm
 • wysokość: 195,5 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 76,5 cm
 • wysokość: 99 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe
 •  

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 470
Szerokość [cm] 380
Wysokość [cm] 257
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 10

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Jeśli interesuje Państwa montaż domku - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia narzedziowa na działkę keter skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego tunele foliowe na działkę

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×